Koolireisid ja õpilasreisid - Eesti, Võru, Rõuge ja Piusa koopad (2 päeva)

Võrumaa võlud ja Piusa koopad

Kahepäevane ekskursioon viib meid Võrru, Rõugesse ning Piusa koobastesse.

Reisiprogramm:
1.päev
Hommikul väljasõit Tallinnast (soovi korral peatus Tartu külje all, Lõunakeskuse kaubanduskeskuses). Esimeseks peatuseks on Võru linn. Tutvume kohaliku giidiga Võru linnaga, külastame Tamula parki ning Katariina alleed ja soovi korral Kreutwaldi majamuuseumi. Seejärel sõidame Haanjasse, et külastada nii Eesti kui ka Baltikumi kõrgeimat mäge Suurt Munamäge (318 m). Selle tipus asuvast vaatetornist (346,7m kõrguselt) avaneb hea ilma korral vaade Eestimaale 50 km raadiuses. Pärast mäevallutust võtame suuna Rõugesse. 10 km pikkuses ja 52 meetri sügavuses Rõuge ürgorus on 7 järve ning neid omakorda ühendab Rõuge ehk Ajo jõgi. Kuulsaim Rõuge ürgoru küljenõlv on Ööbikuorg, mille serval asuvas Ööbikuoru Külastuskeskuses saab infot looduse, ajaloo ja kliimamuutuste kohta. Rõuges asub ka eriline Pesapuu vaatetorn, mille tipust avanevad maalilised vaated Ööbikuorule ja ülejäänud Võrumaale.
Seame sisse Ööbikuoru Puhkekeskuses. Jalutame vesioina ehk nn voolava vee jõul töötava pumba juurde, mille konstrueeris ja ehitas Friedrich Johanson oma talu veega varustamiseks.

2.päev
Hommikusöök. Pärast seda asume taas teele. Võtame suuna Piusa koobastesse, mis on tekkinud klaasiliiva käsitsi kaevandamise tagajärjel aastatel 1922-1966. Piusa koobastes asub Ida-Euroopa suurim nahkhiirte talvituskoloonia. Giidi juhendamisel tutvume külastuskeskuse interaktiivse muuseumiga ja külastame koobaste vaateplatvormi.
Alustame tagasiteed Tallinnasse. Lõunasöögiks peatume soovi korral kas Põlvas või Tartus. Soovi korral võimalik külastada Tartus Eesti Rahva Muuseumi, teaduskeskust AHHAA või läbida linnaekskursioon. Pärastlõunal jätkame tagasiteed Tallinnasse.

Hinnas sisaldub:
- bussitransport vastavalt programmile
- giidiekskursioon Võru linnas
- majutus Rõuges koos hommikusöögiga
- sissepääs Munamäe vaateplatvormile
- ekskursioon Piusa koobastes giidi juhendamisel

Lisaks pakume:
-lõuna- ja õhtusöögid
- giidiga ekskursioon Rõuges
- Tartu linnaekskursioon, AHHAA või ERM pääsmed jms

Ekskursiooni lõplik maksumus sõltub õpilasgrupi suurusest ning bussi/majutuse saadavusest broneerimise hetkel. Minimaalne grupi suurus 15 õpilast.

Hind sõltub õpilaste ja õpetajate arvust ning bussi ja majutuse saadavusest.
Küsi pakkumist ebyroo@reisiekspert.ee

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Hind antud 1 reisija kohta majutusega 2-sest toast. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tellimisvorm