Koolireisid ja õpilasreisid - Eesti, AHHAA keskus Tartus ja Alatskivi loss

36 EUR

Alatskivi loss ja Teaduskeskus AHHAA

Tutvu Peipsi ääres asuva muinasjutulossiga ning avasta AHHAA teadusekeskust!

Alatskivi loss ootab huvilisi kaugelt ja lähedalt tutvuma alates 19.sajandist valge muinasjutulossina Eesti idapiiril seisva Alatskivi mõisa peahoonega. Lossis saad teada kuidas elasid mõisahärrad, milleks oli vaja ühel perekonnal nii palju erinevaid ruume, kuuled legende ja lugusid. Erilise pärlina näitame mõisateenijate elu-olu ning välja on pandud teenijate tõetruud vahakujud. Tartus asuv teaduskeskus AHHAA pakub igas vanuses külastajatele nii teadusteadmisi, põnevaid tegevusi, seiklusi, kasulikke oskusi kui ka mõnusat ajaviidet.

Programm:
Väljasõit Tallinnast ja võtame suuna Alatskivile.
Saabume Alatsikivi lossi. Ringkäik koos giidiga kestab ligikaudu 60 minutit, mille käigus kuulete ajaloost, restaureerimisprotsessist, legendidest ehk kohtute ka lossi vaimuga. Tutvume põgusalt ka Eduard Tubina muuseumiga. Lõunasöök Alatskivil (lisatasu eest).
Seejärel sõidame Tartusse, Ahhaa keskusesse. AHHAA keskus pakub ka korduvkülastajatele uut avastamisrõõmu. Soovi korral uudistame majagiidi juhendamisel Tartu Ülikooli üliharuldast arstiteaduskonna meditsiinikollektsiooni, mille vanim eksponaat pärineb aastast 1803. Veel on võimalus osaleda põnevas õpitoas (šokolaadilabor, martsipanivabrik, CSI:kriminalistid, DNA salakood, sööbikud ja pisikud jne) ning tutvuda teaduskeskuste põnevate eksponaatidega.
Pärast Ahhaa keskust alustame tagasisõitu Tallinnasse. Soovi korral on võimalik teha peatus Lõunakeskuses.

Hinnas sisaldub:
- bussitransport vastavalt programmile
- sissepääs Alatskivi lossi
- giidiga ekskursioon lossis (60min)
- sissepääs AHHAA keskusesse

NB! Erinevad õpitoad ning planetaariumi külastamine lisatasu eest.


NB! Pakkumises on toodud hind alates ja lõplik maksumus sõltub õpilasgrupi suurusest, valitud reisikuupäevast ning bussi saadavusest. Minimaalne grupi suurus 16 õpilast. Soovi korral muudame programmi vastavalt Teie soovile!

Märkused

Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Lisateave

Seotud riigid: Eesti
Seotud sihtkohad: Eesti, Tartu

Tellimisvorm