Koolireisid ja õpilasreisid - Eesti, Tartu observatoorium Tõraveres

21 EUR

Avarda silmaringi Tartu Observatooriumis!

Tartu Observatooriumi külastuskeskus on loodud eesmärgiga tutvustada laiale üldsusele kosmoseteaduse ja –tehnoloogia uusimaid saavutusi ja teadlase elukutset.

  • 30 õpilast (3 tasuta kohta)  23  EUR
  • 40 õpilast (4 tasuta kohta)  21  EUR
Külastuskeskus pakub huvilistele traditsioonilist astronoomia ekskursiooni, mille raames külastatakse spetsiaalselt huviliste jaoks sisustatud stellaariumi. Külastajad liiguvad giidi saatel, saab vaadata astronoomiat tutvustavaid postereid, uudistada fotonäitust „Kauneid taevaseid objekte“ ning tutvuda Marsi kanjoni maketi ja Marsi gloobusega. Samuti on õpilastel võimalus uurida Päikesesüsteemi maketi abil, kuidas vahelduvad Maal aastaajad, öö ja päev ning kuidas tekivad Päikese ja Kuu varjutused. Samuti avaneb võimalus vaadata virtuaalse planetaariumiprogrammi „Starry Night“ abil, millised tähed ja tähtkujud on antud ajahetkel Eesti taevas nähtavad, missugune on tähistaevas Maa erinevates kohtades, uudistada lähedalt planeete, udukogusid, galaktikaid jne. jne.

Pane tähele - Tartu Observatoorium pakub õpilastele ka kooli loodusteaduste õppekava toetavaid aktiivõppeprogramme kaugseire, kosmosetehnoloogia ja satelliitide valdkonna lähemaks tundmaõppimiseks. Õppeprogramm läbitakse ühe koolipäeva raames Tõraveres, kus õpilastega tegelevad Tartu Observatooriumi töötajad. Eesmärk on tõsta õpilase teadlikkust antud teemavaldkondades ning lisaks sellele arendada rühmatöö, esinemise ja võõras keskkonnas töötamise oskust.
Küsi täpsemaid aktiivõppeprogramme meie klienditeenindajalt. Palun täpsusta, mitmenda klassi õpilastega on tegemist.

Hind sisaldab:
- edasi-tagasi bussitransport Tallinnast Tõraverre
- kohapealne astronoomia ekskursioon giidi juhendamisel

Lisatasu eest pakume:
- ekskursiooni asemel aktiivõppeprogramm
- toitlustus
- Tartu linnaekskursioon
- sissepääs Teaduskeskusesse AHHAA

Pakkumises on toodud hind alates ja lõplik maksumus sõltub õpilasgrupi suurusest ning bussi saadavusest.

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tellimisvorm