Koolireisid ja õpilasreisid - Eesti, Nõukogude Tallinn

Rännak ajas

Soovitame 9.-12. klassi õpilastele

Ekskursioon viib teid tagasi aega, mil lehvisid punased lipud ning igapäevaseks austusavalduseks kõlas „Seltsimees“. Ekskursioon algab väljasõiduga kooli juurest ja viib teid Eesti esimese „pilvelõhkuja“, Viru hotelli juurde. Seal pesitsenud KGB-lased lahkusid lõplikult alles 1991.aastal, mil Eesti taasiseseisvus. Viru hotelli eest liigutakse bussiga edasi, möödudes kõigepealt 1980.aasta suveolümpiaks ehitatud endisest V.I. Lenini nimelisest kultuuri- ja spordipaleest. Seejärel on võimalik oma silmaga näha Patarei vangla müüride vahele ning hea õnne korral sealset fotolegi jäädvustada. Edasi liigutakse Kopli rajooni, kus Kopli liinide,
datšade, Lennusadama ning Rahu kino näitel on võimalik tutvuda stalinistliku arhitektuuri parimate ja halvimate paladega. Samasugust vaadet pakub ka sõit Stroomi randa, mööda kunagist K. Marxi puiesteed. Bussist väljume Oleviste kiriku juurest, kust meie rännak jätkub jalgsi läbi vanalinna, möödudes KGB kunagistest hoonetest ja tänasest Vene saatkonnast, jõudes lõpuks Tallinna Raekoja platsile.

Ekskursiooni kestvus ~2h, ekskursioon toimub bussiga ja osaliselt jalgsi.

Ekskursiooni hind sõltub kuupäevast, õpilaste ja õpetajate arvust ning bussi saadavusest.


Hind sisaldab:
- bussitransporti
- giidi teenused

Saada meile reisipäring ebyroo@reisiekspert.ee

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Hind antud 1 reisija kohta majutusega 2-sest toast. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tellimisvorm