Koolireisid ja õpilasreisid - Eesti, Saaremaa, 2 päeva

60 EUR

Saaremaa 2-päevane kooliekskursioon

Lõbus reis parimate kaaslastega!

1.päev:
Hommikul väljasõit kooli juurest. Lõuna paiku ülesõit Virtsu-Kuivastu ning kohtume Kuivastus giidiga, kelle saatel sõidame ringi Muhu saarel. Külastame Muhu olulisemaid vaatamisväärsuseid - Üügu pank, Koguva küla, Eemu tuulik. Soovi korral külastame jaanalinnufarmi.
Seejärel sõidame Maasi ordulossi varemete juurde. Maasi keskaegne linnus pandi püsti saarlaste sunnitööna. Nii karistas valitsev Liivi ordu maa põlisrahvast mässu eest, mille käigus hävitati ordu senine tugipunkt. Mereäärsest linnusest sai kindel kants kuni taanlased selle õhkasid. Hävitusest on pääsenud varemete 8 meetrised müürid. Pärastlõunal külastame veel kuulsaid Saaremaa vaatamisväärsuseid: imetleme Kaali kaatrit, Angla tuulikud, Mustjala panka jne. Pärastlõunal saabume majutuspaika (Kuressaares või selle lähiümbruses).

2.päev:
Hommikusöök. Külastame Kuressaare piiskoplinnust, mida rahvasuus kutsutakse ka lihtsalt Kuressaare lossiks. Kivilinnuse lugu algab 13. sajandi lõpus rajatud Pika Hermanni tornist, mis olevat olnud ringmüürkastell tüüpi kindlusrajatise tsentraaltorniks. Linnus oli administratiivseks keskuseks, võimaldades küllalt arvuka inimrühma kooskäimist, mis avaldub ka hoone arhitektuuris ja pakub kaitset ülestõusu või sõja korral. 20. sajandi alguses restaureeriti linnus Saaremaa rüütelkonna residentsiks. Pärast linnuse külastust on veidi vaba aega Kuressaares. Seejärel sõidame Panga panga juurde - tegemist on Lääne-Eesti ja saarte kõrgeima aluspõhjapaljandiga. Panga maksimaalne kõrgus on 21,3 m. Panga ulatus on umbes 2,5 km. Panga pank kerkib paljandunud paese "müürina" otse rannalt.  Panga kõige kõrgemas kohas asub muistne ohvrikoht merele.
Pangalt alustame tagasisõitu ja õhtul saabumine Tallinnasse.

Hind sisaldab:
-edasi-tagasi bussitransport vastavalt programmile
- edasi-tagasi praamiga ülesõit Virtsu-Kuivastu
- majutus 1 öö Kuressaares või lähiümbruses
- hommikusöök
- sissepääs Kuressaare piiskoplinnusesse
- kohapealse giidi teenused 1,5 päeva

Lisatasu eest pakume:
- täiendav toitlustus (lõuna- ja õhtusöögid)
- lisaööd Saaremaal

Pakkumises on toodud hind alates ja lõplik maksumus sõltub õpilasgrupi suurusest ning bussi saadavusest.

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tervise ja ohutusega seotud lisateave
Oleme teinud endast oleneva, et eelpool toodud viited oleks õiged, kuid me ei saa vastutada kui nende väliste saitide haldajad on aadresse muutnud ning muutused ei ole siin kajastatud; samuti ei vastuta me nendes saitides kuvatud teabe õigsuse eest.

Lisateave
Seotud riigid: Eesti
Seotud sihtkohad: Eesti, Saaremaa
Tellimisvorm