Koolireisid ja õpilasreisid - Leedu, Palanga ja Nida poolsaar, 3 päeva

Leedu, Palanga ja Nida poolsaar

Avasta Leedut!

Programm:

1.päev
Väljasõit kooli juurest ja alustame teekonda Leedu suunas. Bussisõidu ajal kuuleme huvitavaid lugusid Baltimaade ajaloost. Lõunasöögiks teeme soovi korral peatuse Riias. Enne Palangale jõudmist peatume Šiauliai lähedal asuval Ristimäel. Tegemist on 60 meetri pikkuse ning 40-50 meetri laiuse mäega, kuhu inimesed on juba 19.sajandi algusest peale toonud riste. 1993.aastal külastas Ristimäge ka paavst Johannes Paulus II. Pärast Ristimäe külastamist jätkame sõitu Palanga suunas. Saabumisel majutumine hotellis, vaba aeg.

2.päev
Hommikusöök hotellis. Selle päeva veedame Nida poolsaarel. Hotellist alustame sõitu Klaipeda linna, kust väljub praam Kura säärele. Praamisõit on lühike ja kestab orienteeruvalt 15 minutit. Kõigepalt külastame kohalikku Delfinaariumi ning vaatame elamusterohket delfiinide showd. Seejärel alustame poolsaarega tutvumist. Nida poolsaar on kõigest 4km lai ning kuni 98km pikk ning kuulub osaliselt Leedule ning Venemaale (Kaliningradi oblast). Kura maasäär kuulub ka UNESCO maailmapärandi nimistusse ning kõige tuntumateks vaatamisväärsusteks on liivaluited, mida peetakse Euroopa ühtedeks kõrgemateks. Külastame nn Nõiamäge ehk Juodkrante puuskulptuuride parki, poolsaare keskust, Nida väikelinna, jalutame nn laulvaid liivu ning imetleme kõrgeid liivaluiteid.
Pärastlõunal tutvume põgusalt ka Klaipeda linnaga. Tegemist on Leedu suuruselt 3.linnaga ning olulise sadamalinnaga. Jalutame huvitavas Klaipeda vanalinnas, mis oma arhitektuurilt sarnaneb mitme Lääne-Euroopa linnaga. Õhtul sõidame tagasi Palangasse.

3.päev
Hommikusöök ning väljaregistreerimine hotellist. Külastame Palanga merevaigumuuseumi, kus on võimalik imetleda enam kui 45000 eksponaati merevaiku tardunud putukatest, loomadest ja taimedest.
Pärast muuseumi külastust alustame koduteed Eesti suunas. Soovi korral peatume einestamiseks Riias. Hilisõhtul saabume tagasi Tallinnasse.


3-päevase reisi hind õpilase kohta sõltub grupi lõplikust suurusest, valitud reisikuupäevast ning bussi, hotelli saadavusest soovitud perioodiks. Küsi pakkumist ebyroo@reisiekspert.ee


Hind sisaldab:
- bussitransport vastavalt programmile
- majutus Palanga hotellis (2 ööd) kahestes ja kolmestes tubades
- hommikusöögid hotellis
- eestikeelse giidi teenused kogu reisi vältel
- sissepääs Delfinaariumisse
- sissepääs Palanga merevaigumuuseumisse
- ülesõit praamiga Nida poolsaarele (buss+grupipiletid)
- looduskaitseala ökomaks Nida poolsaarel
- reisikindlustus kogu grupile (meditsiiniabi)


Saada tellimus ebyroo@reisiekspert.ee

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Hind antud 1 reisija kohta majutusega 2-sest toast. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tervise ja ohutusega seotud lisateave
Oleme teinud endast oleneva, et eelpool toodud viited oleks õiged, kuid me ei saa vastutada kui nende väliste saitide haldajad on aadresse muutnud ning muutused ei ole siin kajastatud; samuti ei vastuta me nendes saitides kuvatud teabe õigsuse eest.

Lisateave
Seotud riigid: Leedu
Seotud sihtkohad: Leedu, Palanga
Tellimisvorm