Koolireisid ja õpilasreisid - Eesti, Jääaja Keskus ja Elistvere Loomapark

32 EUR

Jääaja Keskus ja Elistvere loomapark

Harivad ja elamusterohked klassiekskursioonid Reisieksperdilt!

  • 30 õpilast (3 tasuta lisakohta) 36 EUR
  • 40 õpilast (4 tasuta lisakohta) 32 EUR
Väljasõit Tallinnast kl 08:30. Orienteeruvalt kell 11:00 jõuame Tartumaale, Äksi valda, kus külastame Jääaja Keskust. See on unikaalne ning omanäoline külastuskeskus, kus külastajatel on võimalus tutvuda jääajaga populaarteadusliku ning samaaegselt meelelahutusliku lähenemisega. Näha saab jääaja loomi: mammuteid, ürghirve, koopalõvi ning uurida, millised on jääaja jäljed Eesti maastikul. Samuti on võimalus uurida, milline on inimese roll kliimamuutuses ja kui tõenäoline on uue jääajastu teke. Keskuses jagub avastamisrõõmu ning mitmekesist tegevust igas eas huvilistele. Esimesel tunnil tutvustab keskuse eksponaate meile giid, misjärel saame eksponaatidega veel ka iseseisvalt tutvuda. Keskuses on avatud kohvik ning soovi korral saab ette tellida lõunasööki tervele grupile.
Jääaja keskusest suundume Elistvere loomaparki, kus on võimalik näha peamiselt Eesti metsades elavaid loomi võimalikult looduslikus keskkonnas. Näha saab euroopa piisonit, põtra, põhjapõtra, metssiga, metskitse, kabehirve, pruunkaru, ilvest, rebast, kährikkoera, harilikku oravat, metsnugist, tuhkrut, halljänest ja faasanit. Siseruumides võib tutvuda merisigade, deegude, hamstrite, liivahiirte, kairo ogahiirte, laborirottide, tšintšiljade, laborihiirte ja suhkruoravaga. Seejärel suundume Tartu linna, kus soovi korral on võimalik teha peatus kesklinnas või Lõunakeskuses. Tagasi Tallinnasse saabume ~kl 20:00.

Hind sisaldab:
- bussitransporti
- sissepääsu Jääaja keskusesse
- ekskursioon Jääaja keskuses giidi juhendamisel, 1h
- sissepääsu Elistvere loomaparki
- ekskursiooni loomapargis giidi juhendamisel, 1h

Lisaks pakume:
- lõunasöök

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tellimisvorm