Koolireisid ja õpilasreisid - Eesti, Otepää ja Eesti Rahva Muuseum (2 päeva)

79 EUR

Otepää seikluspark, Talispordimuuseum ja Eesti Rahva Muuseum Tartus

Sportlik ja hariv 2-päevane reis Lõuna-Eestisse!

Sportlikul Otepääl kihab elu igal aastaajal. Suvel saab nautida päikesepaistelist ilma Eesti ühe kaunima järve Pühajärve kallastel, mis paistab silma puhta ja hoolitsetud ranna, heas korras rannapargi ja -hoone, ujumissildade, veeatraktsioonide ja mänguväljakutega. Nii professionaalsed kui ka harrastussportlased tunnustavad aastaringse treeningukeskusena Tehvandi spordikeskust.
Eesti Rahva Muuseum (ERM) on Eesti kultuuri ja Eesti ajaloo ning soome-ugri rahvaste muuseum Tartus. 2016.a 01.oktoobris avati Tartus, Raadil ERM-i uus peahoone. Eesti Rahva Muuseum on etnolooglise suunaga kultuuriloomuuseum, mille eesmärk on kajastada igapäevaelu, kultuuri kui elamise viisi ja laadi, arvestades selle ajalist, ruumilist ja sotsiaalset mitmekesisust. Töö keskendub eesti kultuurile, millele lisanduvad teised soome-ugri, eriti lähemad läänemeresoome väikerahvad. Muuseum pakub laias valikus haridusprogramme igale vanuserühmale, raskusastmele, samuti mitmekesist käelist tegevust ning meelahutust. Esmakordsel külastusel soovitame 1-1,5h ekskursiooni jätkuks varuda aega 30-60 minutit lisaaega iseseisvaks tutvumiseks ekspositsioonidega.

Näidisprogramm:
1. päev
Kell 08.30 väljasõit Tallinnast ja ca kell 11.30 saabumine Otepääle. Esimeseks peatuspaigaks on Eesti Talispordimuuseum ja Tehvandi staadion. Huvilised saavad oma võimeid testida Tehvandi tõusust üles rühkides ja võrrelda enda kiirust tippsportlaste võitluskiirusega. Seejärel sõidame Tehvandi suusahüppemäe juurde, kus külastame vaateplatvormi. Kell 13:00 lõunasöök (praad ja magustoit) Tehvandi Spordikeskuses. Seejärel on paras aeg veeta paar tundi vahvas Otepää seikluspargis. Pärast seiklusparki siirdume ööbimispaika Tartumaa Tervisespordikeskusesse, mis asub Elvas (Otepäält ca 24 km). Õhtusöök kell 18:00. Vaba aeg puhkekeskuse territooriumil. Hilisõhtul grillimine, väligrilliala kasutamine 2h (kaasa grillimiseks vajalikud tarvikud ja vorstikesed!).

2. päev
Kl 9:00 hommikusöök. Seejärel proovime vibulaskmist - instruktori abiga õpime selgeks vibulaskmise algtõed, pärast seda saab kasutada 50 jardi pikkust harjutusväljakut ja 14 laskekohaga maastikurada. Peale vibulaskmist, hiljemalt 12:00 lahkume Tartumaa Tervisespordikeskusest ning sõidame Tartusse, kus külastame Eesti Rahva Muuseumi. Pärastlõunal kell 16:00 jätkame tagasiteed Tallinnasse ( ca 186 km), saabumine Tallinnasse ca kell 19:00.

Hind al 79 EUR/ õpilane, kui min grupi suurus 16 osalejat
Hind al 110 EUR/ õpilane, kui min grupi suurus 30 osalejat
Hind al 105 EUR/ õpilane, kui min grupi suurus 40 osalejat


Hinnas sisaldub:
- bussitransport (16-kohaline) vastavalt programmile
- majutus 1 öö (4-kohaline suvemajake)
- lõuna-ja õhtusöök
- sissepääs Otepää Talispordimuuseumisse
- sissepääs Tehvandi vaateplatvormile
- Otepää seikluspark 2,5h
- Tartumaa tervisespordikeskuses vibulaskmine 1,5h
- hommikusöök
- ERM-i külastus koos kohaliku giidiga

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tellimisvorm