Koolireisid ja õpilasreisid - Eesti, Hiiumaa, 2 päeva

2-päevane ekskursioon kaunil Hiiumaal!

Hiiumaa on Eesti suuruselt teine saar. Siin aastasadu elanud rootslased nimetasid saart Dagöks – päevasaareks.

Väheasustatud sisealad on kaetud põlismetsade, nõmmede ja soodega. Rannikualadel on rohkelt rannavalle ja luiteahelikke, kauneid kadastikke ja loopealseid, leidub mõnusaid telkimis- ja supluskohti.
Kõrge, kaugele merre tungiv Kõpu poolsaar on Hiiumaa vanim osa, kaunis Kassari on saare turismimagnetiks; ainulaadne on ka Tahkuna loodus.

Reisiprogramm
1. päev:
Hommikul väljasõit kooli juurest ning saabume saarele keskpäeval. Külastame Hiiumaa mitmeid huviväärsuseid: Suuremõisa loss, Ristimägi, Mihkli talumuuseum (põnev vana talukompleks koos suitsusaunaga), Tahkuna poolsaar, Eesti valgeima liivaga rand – Luidja liivarand, Kõpu majakat. Teeme mitmeid peatuseid (sh lõunasöögipeatus) ja kuuleme põnevaid lugusid saareelust. Õhtupoolikul saabume ööbimiskohta.

2. päev: Hommikusöök majutuskohas ja asjade kokkupakkimine. Seejärel jätkame Hiiumaa avastamist. Külastame Orjaku looduserada, Rudolf Tobiase sünnimaja, Hiiumaa Muusuemi Kassari ekspositsioonimaja, Sääretirp, Aino ja Oskar Kallase suvemaja, Kassari kabel, Käina-Vaemla vana villavabrik ja Pühalepa kirik.
Pärastlõunal jätame Hiiumaaga hüvasti ning alustame tagasiteed koju.

Hind sisaldab:
-edasi-tagasi bussitransport vastavalt programmile
-edasi-tagasi ülesõit Rohuküla-Heltermaa
-eestikeelne giid 1,5 päeva
- majutus Katri külalistemajas
- hommikusöök

Lisatasu eest pakume:
- kohapealsed sissepääsud
- täiendav toitlustus (lõuna- ja õhtusöögid)
- lisaööd

Hind sõltub õpilasgrupi suurusest, kuupäevadest ning bussi saadavusest. Saada päring ebyroo@reisiekspert.ee

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Hind antud 1 reisija kohta majutusega 2-sest toast. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tervise ja ohutusega seotud lisateave
Oleme teinud endast oleneva, et eelpool toodud viited oleks õiged, kuid me ei saa vastutada kui nende väliste saitide haldajad on aadresse muutnud ning muutused ei ole siin kajastatud; samuti ei vastuta me nendes saitides kuvatud teabe õigsuse eest.

Lisateave
Seotud riigid: Eesti
Tellimisvorm