Koolireisid ja õpilasreisid - Eesti, Imavere Piimandusmuuseum

22 EUR

Imavere – jaanalinnud ja õpitoad Piimandusmuuseumis

Imavere üllatab! Piimandusmuuseum pole pelgalt muuseum, vaid pakub tegutsemislusti ning vajalikke oskusi õpitubades. Jaanalinnufarmis näeb kaugelt maalt pärit eksootilisi loomi, kes meie kliimas väga koduselt tunnevad!

  • 16 õpilast (1 tasuta koht) 25 EUR
  • 30 õpilast (3 tasuta kohta) 26 EUR
  • 40 õpilast (4 tasuta kohta)  22 EUR
Piima tootmine ja töötlemine on Eestis üks olulisemaid põllumajandusharusid. Sellega tehti algust juba 19.sajandil talumajapidamistes, kus vahenditena kasutati omavalmistatud puitesemeid. Tänaseks päevaks on kujunenud suured töötlemisüksused ning kasutusel moodsad tehnoloogiad ning seadmed. Eesti Piimandusmuuseum rajati 1976.aastal ning 2001.aastal tutvustati esmakordselt püsiekspositsiooni ja avati uksed kõigile huvilistele.
Imaveres asuvas Sassi talus on jaanalinde kasvatatud alates 2002.aastast. Hiljem on perre lisandunud emud, Lõuna-Ameerika jaanalinnud ehk nandud, paabulinnud ja mitut liiki papagoisid.
Programm:
Hommikul alustame väljasõitu kooli juurest. Umbes 1,5h hiljem saabume Imaverre ja esmalt külastame Eesti Piimandusmuuseumi, kus tutvume muuseumi eksponaatidega. Seejärel suundume töötuppa, kus saame ise valmistada kas võid, kohukest, jäätist või sõira. Isetehtud hõrgutisi saab muidugi ka ise maitsta ning kasulikud teadmised on abiks hiljem ka koduköögis.
Lõunasöök Imaveres või Adaveres (lisatasu eest). Kõht täis-meel hea ja sõidame Jaanalinnufarmi, kus on võimalik tutvuda eelkõige jaanalindudega. Lisaks neile saab näha veel ka nandusid, emusid, paabulinde, kalkuneid, erinevaid kanu, faasaneid ja papagoisid. Seejärel alustame tagasisõitu Tallinnasse (soovi korral külastame ka Paides Ajakeskusest Wittenstein).

NB! Pakkumises on toodud hind alates ja lõplik maksumus sõltub õpilasgrupi suurusest, valitud reisikuupäevast ning bussi saadavusest. Minimaalne grupi suurus 16 õpilast. Soovi korral muudame programmi vastavalt Teie soovile!

Hinnas sisaldub:
- bussitransport vastavalt programmile
- sissepääs Piimandusmuuseumisse
- sissepääs Jaanalinnufarmi

Lisatasu eest:
- lõunasöök Imavere Kõrtsis või Adavere Tuulikus

Pakkumises on toodud hind alates ja lõplik maksumus sõltub õpilasgrupi suurusest ning bussi saadavusest.

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Hind antud 1 reisija kohta majutusega 2-sest toast. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tellimisvorm