Lennupiletite eripakkumised - Avasta maailma! Superhinnad talvehooaja kauglendudele

320 EUR

HEA PAKKUMINE lennupiletitele

Kui soovid veeta talvepuhkust kaugemal kodust, siis nüüd on viimane aeg broneerida superhinnaga lennupiletid Singapuri, Bangkokki või miks ka mitte paradiisisaartele Barbadosele, Mauritiusele, Sansibarile.

Edasi-tagasi lennupilet Tallinnast:
USA, New York 320  EUR
USA, Los Angeles 393  EUR
AÜE, Dubai 399  EUR
Tai, Bangkok 499  EUR
Sri Lanka, Colombo 588  EUR
Vietnam, Ho Chi Minh City 579  EUR
Tai, Phuket 588  EUR
Tansaania, Zanzibar 590  EUR
Barbados, Bridgetown 629  EUR
Mauritius 630  EUR
Edasi-tagasi lennupilet Helsingist:
Tansaania, Kilimanjaro 465  EUR
Malaisia, Kuala Lumpur 509  EUR
Tai, Bangkok 529  EUR
Mauritius 559  EUR
Filipiinid, Manila 579  EUR
NB! Kõige soodsama hinnaga lennukohti on piiratud arvul ning eeldavad paindlikkust reisikuupäevade osas. Mõne lennuhinna puhul võib soodsaima hinnaga pileti hinnas sisalduda ainult käsipagas!

Kõik lennuhinnad on toodud madalaima broneerimisklassi edasi-tagasi lendudele algusega Tallinnast/Helsingist ning kehtivad broneerimiseks kuni 22.oktoober 2019a kl15:00. Lubatud reisiperioodid on sihtkohtadel erinevad.

NB! Kampaaniahinnaga kohti ei ole saadaval jõulude-aastavahetuse perioodile!

Igal sihtkohal on täpsed broneerimis- ning muutmistingimused. Küsi lennupakkumist ning hinnareegleid reisikonsultandilt. Broneeritud lennupiletite hinna garanteerib väljaostmine samal tööpäeval. Väljaostetud lennupileteid ei saa hiljem muuta ega tühistada.
Vastutavad lennuvedajad on vastavalt sihtkohale American Airlines, Aeroflot, British Airways, Emirates, Finnair, KLM Royal Dutch Airlines, LOT Polish Airlines, Lufthansa, Turkish Airlines.

Märkused

Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Tellimisvorm