Koolireisid ja õpilasreisid - Eesti, Põlvamaa - Taevaskoja

Vahva päev Taevaskojas!

Koolireisid Taevaskoja Puhkekeskuses on lõbusad, harivad ning lõõgastavad.

  • 16 õpilast (1 tasuta koht) 34 EUR
  • 30 õpilast (3 tasuta kohta) 44 EUR
  • 40 õpilast (4 tasuta kohta) 39 EUR
Puhkekeskus asub Suur Taevaskoja liivakivipaljandist vaid 700 meetri kaugusel. Kindlasti soovitame oma silmaga üle vaadata Väikese Taevaskoja kalju seinas asuva Neitsikoopa, millega on seotud mitmed põnevad legendid.

Aktiivtegevused Taevaskojas:

Tõukerattamatk - Ahja jõe maastikukaitsealal külastatakse filmi “Viimne Reliikvia” võttepaiku, Suurt- ja Väikest Taevaskoda ning mitmeid teisi kauneid paiku. Retkel räägib matkajuht põnevaid lugusid metsaelust, loodusest ja Taevaskodade eripärast. Hea õnne korral saab teel näha erinevate loomade jälgi ning huvitavaid linde. Tõukerattaga sõitmise tehnika on kergesti omandatav. Tõukerattamatk toimub rahulikus tempos ning iga 10-15 minuti järel tehakse puhkepause. Retke pikkus on kaheksa kilomeetrit ning kestvuseks paar tundi. Tõukerattamatk sobib lastele alates 9.eluaastast.
Seiklusrada - üle 20 erineva atraktsiooni nagu näiteks Nepaali sild, rippuv ronimissein, 100m zip line, poom, ülehüpe ja palju muud põnevat. Seiklusrada on sobilik ka lastele alates 12 eluaastast, kel pikkus vähemalt 140cm.
Kanuuparvematk - matkad toimuvad Taevaskojas, Sasesaaru paisul. Kanuuparvematkale eelneb instruktaaž, varustuse tutvustamine ning parvesõidu põhivõtete õpetamine. Parvematk on kõige turvalisem viis kogeda veematka võlusid. Matk sobib gruppidele kuni 30 täiskasvanut või kuni 40 last.

Hind sisaldab:
- valitud huvitegevuse korraldamist ning juhendamist
- vajalikud vahendid huvitegevuse läbiviimiseks (fotokaamerad, tõukerattad jne)
- bussi transport
- lõunasöök (supp valikul, leib, morss, puuvili, magus saiake)

Lisatasu eest:
- lisa aktiivtegevus (3-7 EUR/õpilase kohta, olenevalt valitud tegevustest)
- Põlva Talurahvamuuseumi (õpilane 2 EUR, täiskasvanu 3EUR) või Eesti Maanteemuuseumi külastus (õpilane 3 EUR, täiskasvanu 6 EUR)

Minimaalne grupi suurus on 15 õpilast. Suuremate gruppide korral on võimalik grupp jaotada kahe aktiivtegevuse vahel. Väiksema grupi korral tuleb küsida eraldi hinnapakkumist

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tellimisvorm