Reiside eripakkumised - Portugal, Madeira

PORTUGAL, MADEIRA SAAR

Madeira võlub suurepäraste loodusvaadete ning lopsaka loodusega!

Madeira saar võlgneb oma tekkeloo looduse kapriisile – laavapursetele. Tardunud laava, basaltkivid ja kaljud – nendest koosnebki kokkukägardatud paberilehte meenutav maalapike. Saart kaunistavad valged majakesed punaste katustega. Kuna temperatuuri kõikumine nii ööpäevas kui ka aastaringselt on ookeanisaartel väike, loob see eeldused selliste puude, taimede ja lillede kasvuks, mida mujal praktiliselt polegi. Igalt poolt maailmast on Madeirale toodud ning istutatud kõike ilusat ja haruldast, mis siin on tänulikult juurdunud ja paljunenud. Kõik õitseb lopsakalt, kaua ja värvirikkalt, muutes saare aasta läbi tõeliseks lilleaiaks. Vaatamisväärsustest pakub enim elamusi maailma kõrguselt teine merekalju Cabo Cirao, looduslikult kaljudest vormitud rannaäärne bassein Camara de Lobos, sügav maaliline mägedevaheline Nunnade org koos endise kloostriga ja mägedes asuv Santana kirik.

565 EUR

Madeira sügisreisid algusega Riiast!

Imelise loodusega Madeira saar ootab avastama sügisesel perioodil. Riiast väljub 4 reisi kuupäevadel 14.10, 21.10, 28.10 ja 04.11 2020.

Residencial Monumental 2* (h/kohv) 565  EUR
Dom Pedro Garajau 3*, hommikusöögid 665  EUR
Dom Pedro Baia Club 4*, hommikusöögid 689  EUR
Dorisol Estrelicia 3*, hommiku- ja õhtusöögid 739  EUR
Four Views Monumental 4*, hommikusöögid 779  EUR
Quinta das Vistas Palace Gardens 5*, hommikusöögid 775  EUR
Saccharum Resort & Spa 5* hommikusöögid 939  EUR
Reisipaketi hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletid Riia-Funchal
- edasi-tagasi transport lennujaam-hotell
- majutus 7 ööd valitud hotellis
- toitlustus vastavalt valitud hotellile
- Novatours Läti reisiesindaja teenused sihtkohas

Näidispaketid antud alates soodsaimast hinnast ning lõplik hind sõltub valitud reisikuupäevast! Hinnad antud 1 reisija kohta majutusega 2-ses toas. Küsi lisainfot ja pakkumisi ka teistesse 3* - 5* hotellidesse oma reisikonsultandilt. Vastutav reisikorraldaja on Novatours.

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Lisateave
Seotud riigid: Portugal Seotud sihtkohad: Portugal, Madeira
Tellimisvorm