Reiside eripakkumised - Hispaania, Costa Daurada - Vahemereranniku populaarne kuurort

Costa Daurada ehk Kuldne rannik

Kui ideaalne puhkus tähendab kultuuri, unustamatuid maitseelamusi ja imelisi liivarandu, siis Costa Daurada on selleks just ideaalne koht! Costa Daurada asub Kataloonia autonoomses piirkonnas, jääb Barcelonast lõuna poole.

Randasid iseloomustavad laugjalt süvenev merepõhi ja väikeste lahesoppidega ääristatud liivarannad. Sellised võrratud supelrannad on siin mitme kilomeetri pikkused. Kõige enam armastavad siin puhkamas käia lastega pered.

Rannikuala kuulsaimad kuurordid on Salou, Cambrils ja La Pineda.

Salou on Costa Daurada elavaim kuurort. Siin on kena liivarand, meeliköitvad palmialleed, rannikuala muudavad vaheldusrikkamaks lahesopid. Siin on ööklubid, baarid, kohvikud ja värskeid mereande pakkuvad restoranid - kõik, ilma milleta ei oleks võimalik väikest, ent vilka eluga kuurorti ette kujutada. Saloust u 1,5 km kaugusele jääb Hispaania kuulsaim Port Aventura teema- ja veepark, kus jagub tegevust nii suurtele kui väikestele.

La Pineda jääb Costa Daurada põhjaossa ning moodustab koos Salou ja Cambrilsiga selle piirkonna suurima turismipiirkonna. La Pineda sobib hästi nii perepuhkuseks kui romatiliseks reisisihtkohaks. Selle rannikuäärse kuurordi rannapromenaad on ligi 4 km pikk. Barcelona jääb vaid umbes tunnise autosõidu kaugusele. Salou ja La Pineda sobivad hästi perepuhkuseks, sest läheduses on mitu lapsi veetlevat vee-ja huviparki.

Cambrils on rahulik kuurortlinn Salou külje all. Cambrils pakub nii kulinaarseid võlusid, romantilist vanalinna kui ka imelisi liivarandu. Sadamalinna arvukad söögikohad ootavad teid nautima kohalikke hõrgutisi. Siit leiab nii Michelini tärnidega pärjatud restorane kui ka traditsioonilist Hispaania kööki pakkuvaid söögikohti. Rannarestoranid ahvatlevad värskete mereandide ja traditsioonilise tapase kultuuriga.

335 EUR

Costa Daurada

Mõnus ja ahvatleva hinnaga puhkus Costa Daurada rannikul, kust ei jää kaugele ka rohkete vaatamisväärsustega Barcelona linn.

H-TOP Molinos Park 3* (ainult majutus), Salou 335  EUR
Voramar Cambrils 4* (h/s ja õ/s), Cambrils 351  EUR
Ohtels Vila Romana * (söökideta majutus), Salou 387  EUR
California Garden 3* (h/s ja õ/s), Salou 388  EUR
4R Miramar Calafell 4* (h/s ja õ/s), Comarruda 404  EUR
Blaumar Hotel Salou 4*(h/s), Salou 408  EUR
4R Gran Europe 4* (kõik hinnas), Comarruga 595  EUR
* Reus lennujaam jääb Barcelonast ca 100 km lõunapoole.

Reisipaketi hinna sisse kuulub:
* edasi-tagasi lennupiletid Tallinn-Reus-Tallinn (SmartLynx Airlines)
* sihtkohas edasi-tagasi lennujaamatransfeerid
* majutus valitud hotellis 7 ööd
* toitlustamine vastavalt valitud hotellile
* reisiesindaja teenused sihtkohas

Lisatasu eest:
* toitlustus lennuki pardal
* reisikindlustus
* ekskursioonid
* lisanädal
* ühese toa lisamaks
* lisatoitlustus

NB! Pakkumine kehtib uutele broneeringutele kuni kohti jätkub! Vastutav reisikorraldaja on Aurinko ja TUI Baltics. Küsi lisainformatsiooni erinevate hotellipakettide kohta ja vabade kohtade olemasolust oma reisikonsultandilt!

Märkused

Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Lisateave

Seotud riigid: Hispaania
Seotud sihtkohad: Hispaania, Costa Daurada

Tellimisvorm