Reiside eripakkumised - Hispaania, Gran Canaria - kuum päike ja kirgas Atlandi ookean

Kanaarid, Gran Canaria

Päike ja aastaringselt soe merevesi ootavad Teid ka keset meie talve!

Gran Canaria on Hispaaniale kuuluv mägine saar Atlandi ookeanis ja Kanaaride saarestikust suuruselt kolmas saar. Kuldsed liivarannad, puhas eresinine ookeanivesi, palmioaasid, sajanditevanused männimetsad, enam kui 500 aasta vanuse ajalooga linnad ja külad, vilgas ööelu ning suurepärased võimalused oma meelisharrastusega tegelemiseks, muudavad lõõgastuse täiuslikuks ning puhkusereis Kanaaridele saab iga-aastaseks traditsiooniks. Gran Canaria pakub lisaks kaunile loodusele mitmekülgset meelelahutust igale maitsele: teemapargid, ööklubid, baarid, diskoteegid. Võrratu valik sportimisvõimalusi: surfamine, golf, ratsutamine, sukeldumine, mägijalgrattasõit, kalapüük, mägironimine, langevarjuhüpped.. miski pole võimatu. Lastega peredele lai valik lõbustusparke ja veeatraktsioone. Gran Canarial käib siesta ja fiesta üheskoos. Parimad rannad asuvad saare lõunaosas Playa del Inglesis ja Maspalomases.
Pealinn Las Palmas asub saare kirdeosas. Linn on ilus ja puhas ning pakub suurepäraseid ostuvõimalusi ja meeldejäävaid kultuurielamusi. Kindlasti tasub külastada ajaloolist vanalinna.
Playa del Ingles on kindlasti Grand Canaria populaarseim kuurort, mille tõmbenumbriks on laiad liivarannad ja elav ööelu, mis on põhiliselt koondunud rannapromenaadile ja kaubanduskeskustesse. Otse rannapromenaadil on suur valik erinevaid söögikohti.
Maspalomas on vaiksem ja hubasem kuurort, mis on sobilik just perepuhkuseks lastega. Siin asub lõbustuspark, veepark, Palmitos Park ning kuulsad liivadüünid. Üks soosituimatest meelelahutustest on kaamelisafari Maspalomase liivadüünides.
Maspalomase naaberkuurort Melonerase sobib eelkõige täiskasvanud puhkajatele. Siin asuvad moodsad hotellid, rannatänava brändirõivaste kauplused ning golfiväljakud.

532 EUR

Gran Canaria 9-päevased reisid Riiast

Reisid toimuvad sügisel-talvel-kevadel 17.10.2020 - 27.03.2021, väljumine Riiast laupäeviti, tagasilend pühapäeviti. Majutus sihtkohas 8 ööd. Küsi lisainfot ebyroo@reisiekspert.ee

BEX DELUXE SUITES 4 *, söökideta 532  EUR
MARINA ELITE RESORT 3 *, söökideta 552  EUR
LEMON AND SOUL LAS PALMAS 3 *, söökideta 552  EUR
CANAIMA APARTMENTS Apts 3*, söökideta 588  EUR
BUNGALOWS VISTAFLOR 3 *, hommikusöögiga 690  EUR
BEVERLY PARK HOTEL 3 *, hommikusöögiga 702  EUR
CORALLIUM BEACH BY LOPESAN HOTELS 3*, hommikusöögiga 732  EUR
BE CORDIAL BUNGALOWS GREEN GOLF 2 *, söökideta 761  EUR
MIRADOR MASPALOMAS BY DUNAS 3 *, kõik hinnas 766  EUR
LABRANDA PLAYA BONITA 3 *, kõik hinnas 782  EUR
ABORA BUENAVENTURA BY LOPESAN HOTELS 3*, kõik hinnas 794  EUR
OCCIDENTAL MARGARITAS 4 *, hommiku-ja õhtusöögid 782  EUR
MELIA TAMARINDOS 5 *, hommikusöögid 1004  EUR
Hinna sisse kuulub:
* otselend Riia-Las Palmas-Riia (airBaltic)
* majutus valitud hotellis 8 ööd, 1 koht 2-sest toast
* sihtkohas transfeerid lennujaamast hotelli ja tagasi
* toitlustamine vastavalt valitud paketile
* sihtkohas reisiesindaja teenused

Lisatasu eest:
* reisikindlustus
* toitlustamine lennuki pardal
* lisatoitlustus hotellides
* ühene majutus


Küsi lisainfot hotellide ja vabade kohtade olemasolust oma reisikonsultandilt!

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tervise ja ohutusega seotud lisateave
Oleme teinud endast oleneva, et eelpool toodud viited oleks õiged, kuid me ei saa vastutada kui nende väliste saitide haldajad on aadresse muutnud ning muutused ei ole siin kajastatud; samuti ei vastuta me nendes saitides kuvatud teabe õigsuse eest.

Lisateave
Seotud riigid: Hispaania
Tellimisvorm