Lennundusinfo

Lennupileti broneeringu kontroll ja reisiplaani väljatrükk

Oma reisibüroo vahendusel ostetud lennubroneeringu ja pileti staatust on enamikel juhtudel võimalik veebist jälgida , kontrollida ja välja trükkida

Selleks peaksite valima ühe kahest järgnevast lingist ning sisestama veebivormile oma broneeringunumbri ning perenime. Broneeringunumbri (mis sisaldab 6 tähemärki - ehk tähte või numbrit) saate oma klienditeenindajalt (näiteks tellimuse kinnituses), samuti leiate selle ka lennupiletilt "Airline data" või "PNR code" väljalt.

Enamus Reisieksperdi lennupiletite broneeringutest tehakse broneerimissüsteemis Galileo ning seal tehtud broneeringuid saab jälgida siit - www.viewtrip.com.

Mõnedel juhtudel (nt soodsama hinna leidmisel) on Reisieksperdi lennupiletite broneeringud tehtud broneerimissüsteemis Amadeus. Selliseid broneeringuid saab jälgida siit - www.checkmytrip.com.

Mõlemal juhul on infovahetus Teie veebibrauseri ja vastava serveri vahel krüpteeritud ning ei ole kergesti loetav kõrvaliste osapoolte poolt. Mõlemas süsteemis leidub lisaks broneeringu teabele ja reisiplaanile ka muud infot, nagu näiteks sihtkohtadega seotud ilmateade.