Teemareiside kataloog - Avastusreis Austraaliasse - Sydney ja Melbourne

10-päevased individuaalreisid maakera kuklapoolele

Sobiva reisiperioodi saab ise valida ajavahemikul 01.05-31.10.2017.

Austraalia loodus on väga mitmekesine: kuivad kõrbed, troopilised vihmametsad, lõputuna näivad viinamarjaistandused. Puutumatus looduses turnivad ringi koaalad ja kuuma päikese all uimerdavad laiskloomad.
Samas on Austraalia ka kaasaegsete linnade ja arenenud infrastruktuuriga riik. Austraalia suurim linn Sydney lummab oma veteavaruste, roheluse ja madala hoonestusega. Sydney visiitkaardiks on hästituntud ooperimaja.
Canberra tähendab pärismaalaste keeles kohtumispaika. Linna suurimaks vaatamisväärsuseks on maa all asuv ülimoodne parlamendihoone, botaanikaaed, sõjamemoriaal, kunstigaleriid ja satelliitide jälgimisjaam.
Melbourne on suuruselt teine linn Austraalias, mida kutsutakse ka kultuuripealinnaks. Siinsed muuseumid, galeriid, teatrid, suured pargid ja ajad ning Viktooria aegne arhitektuur meelitavad linna palju turiste.

1770 EUR

Austraalia - Sydney ja Melbourne

Pakkumine antud alates soodsaimast hinnast, mis sõltub vastavate lennu-ja majutuskohtade olemasolust soovitud reisikuupäevadeks.

SYDNEY
Ibis Darling Harbour 3* (söökideta) 1950  EUR
MELBOURNE
Hotel Ibis 3* (söökideta) 1770  EUR
Lisaks saadaval palju teisi 3*-5* hotelle. Küsi pakkumist!

Hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletid Austraaliasse
- lennujaamamaksud
- majutus valitud hotellis 1 koht 2-sest toast, 7 ööd
- toitlustamine vastavalt hotellile

Lisatasu eest:
- Eesti kodanikud peavad Austraaliasse sõitmiseks vähemalt 2 nädalat enne reisi registreerima end elektroonilises reisisüsteemis eVisitors Service http://www.immi.gov.au/e_visa/visitors.htm
Eesti kodanikele registreerimine reisisüsteemis eVisitors Service on tasuta.
- reisija tervisekindlustus 10 päeva al. 15.39 EUR (Salva)
- sihtkohas transport lennujaam-hotell-lennujaam

* Näidishinnad alates kehtivad vajalike lennukohtade olemasolul hinnale vastavas broneerimisklassis ja vabade hotellitubade saadavusel. Reisi täpne hind sõltub valitud reisiperioodist ja reisi broneerimise ajast.

Märkused

Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Lisateave

Seotud riigid: Austraalia

Seotud sihtkohad: Austraalia, Melbourne , Austraalia, Sydney

Tellimisvorm