Teemareiside kataloog - Itaalia, Amalfi rannik - ringreis

799 EUR

Rooma & Amalfi rannik 8 päeva

Reisid väljuvad 20.03, 27.03, 03.04, 10.04, 15.05 ja 22.05.2019.

REISIPROGRAMM
1. päev Väljalend Tallinnast, ümberistumine Riias ja saabumine Rooma lennujaama. Bussitransfeer hotelli Fiuggi piirkonnas. Vaba õhtu.

2. päev: Montecassino
Pärast hommikusööki asutakse teele Amalfi rannikule. Teel külastatakse Lazio maakonna kuulsaimat kloostrit Montecassinos. Püha Benedictus kirjutas siin oma reeglid palvetamiseks ja õppimiseks, mis muutusid sajanditeks mungaordudele seaduseks. Klooster oli sajandeid tähtis teaduskeskus ning sai 11. sajandil üheks rikkaimaks kloostriks Euroopas. Hoone hävis täielikult Teise maailmasõja ajal, kuid taastati peale sõda täies hiilguses. Pealelõunal jõutakse hotelli Amalfi või Napoli piirkonnas.

3.päev: Amalfi ja Positano
Hommikusöök hotellis. Avastatakse hingematvalt ilusat Amalfi rannikut, mis on üks maailma kõige põnevamatest ja populaarsematest sihtkohtadest ja kuulub UNESCO maailmapärandi nimistusse. Itaalia päikeseranniku kuurordid olid eriti populaarsed Briti aristokraatide seas 1920.−1930. aastatel. Mereäärsed mäetipud, mäenõlvadel asuvad viinamarjaistandused, imekaunid villad ja roosiaiad – poolsaare kuulsaimad kuurordid Sorrento, Positano ja Amalfi väärivad avastamist ja imetlemist. Ööbimine Amalfi või Napoli piirkonnas.

4. päev: Pompei
Hommikusöök hotellis. Võimalik veeta vaba aega ümbruskonda uurides või niisama lõõgastudes. Pärastlõunal on soovijatel võimalus minna ekskursioonile (lisatasu eest) ajaloolisesse Pompei linna. Vesuuvi jalamil asuv Antiik-Rooma linn hävis 79. aastal pKr vulkaanipurske tagajärjel. Tänu Pompei linna avastamisele on Antiik-Rooma eluolust olemas äärmiselt rikkalik hulk informatsiooni ning linna varemetes leidub huvilistel avastamist ilmselt päevadeks, kui mitte nädalateks. Ööbimine Amalfi või Napoli piirkonnas.

5. päev: Capri
Peale hommikusööki on võimalik osaleda 1-päevasel ekskursioonil kaunile Capri saarele (lisatasu eest). Capri saar on 10 km2 ja on üks populaarsemaid kuurorte. See Türreeni mere juveelidest asub Napoli lahe lõunaosas. Legendaarne väike saar on inspireerinud maalikunstnikke, heliloojaid ja kirjanikke. Kaprilased kutsuvad saart Eedeni aiaks: sidrunipuud, küpressid, kaunid roosad ja lillad bugenvillead kaunistavad imelisi villasid ja lossikesi. Keiser Tiberius valitses viimastel eluaastatel saarelt Rooma impeeriumi. Saarele sõidetakse parvlaevaga. Programmis sisaldub lõunasöök. Õhtuks jõutakse tagasi hotelli.

6. päev: Casertavecchia
Pärast hommikusööki ja väljaregistreerimist Amalfis asutakse tagasiteele põhja poole. Väike keskaegne küla, mis on mõnede kirjelduste järgi pärit 9. sajandist, kannab nime Casertavecchia. See on vähetuntud sihtkoht, kuid see-eest kindlasti soovitatav kõigile Itaalia fännidele. Linna asub 401 meetri kõrgusel Tifatini mäe otsas. Siit avanevad vapustavad vaated ümbritsevatele aladele.Ööbimine Fiuggi piirkonnas.

7. päev: Rooma
Hommikusöök hotellis. Soovijad saavad osaleda 1-päevasel ekskursioonil Rooma linna (lisatasu eest). Rooma on üks populaarsemaid turismisihtkohti maailmas: mälestusmärkide, muuseumide, kujutava kunsti, kokakunsti, kultuuri ja ääretult sümpaatsete itaallaste tõttu. Pärast ekskursiooni vaba aeg.Majutus Fiuggi piirkonnas.

8. päev: Rooma – tagasilend
Hommikusöök hotellis. Buss viib Rooma lennujaama, kus algab ühe ümberistumisega Riias, tagasilend Tallinna.

Hind sisaldab:
- lennupiletid Tallinn-Rooma-Tallinn
- äraantav pagas 20 kg + käsipagas 8 kg
- bussitransfeerid lennujaamast hotelli ja tagasi
- majutus 7 ööd kaheses standard toas (3 ööd Fiuggis, 4 ööd Amalfis)
- hommikusöögid
- väljasõidud vastavalt programmile mugava turismibussiga
- ekskursioonid: Montecassino, Amalfi, Sorrento, Cassertavecchia
- eestikeelse reisisaatja teenused

Lisatasu eest:
- ekskursioonipakett 139 eur
4. päeval Pompei
5. päeval Capri saar
7. päeval Rooma
- õhtusöögipakett 99 eur

Vastutav reisikorraldaja on Nikal Travel.

Märkused

Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Tellimisvorm