Viimane teave koroonaviiruse COVID-19 ja reisimise kohta

Tai, Phuket

Reisikalender - Reisikorraldajad

Reisikorraldaja Lahtine kuupäev
Meier's Weltreisen 1269 €

Reisikalender  - Vaata reisihindu kaardilt kuurordi kaupa


 Kaardil kuvame hotelle selles kuurordis. Kõikide sihtkohas asuvate kuurortide nägemiseks palun valige esimene valik.  Kaardil kuvame kuurorte selles sihtkohas. Hotellide nägemiseks palun valige üks kuurort.

-Kuurort -Lennujaam -Hotell
Sihtkoha video

Amazing Thailand - Phuket

Sihtkoha kliima

Sihtkoha info

Geograafia

Phuketi saar asub Tai lõunaosas mõnesaja meetri kaugusel mandrist. Hea ühenduse mandriga tagab sild. Saare pikkuseks on 50 km ja laiuseks 21 km.

Koha kirjeldus

Arenenud turismipiirkond on saare läänerannik, mille väikesteks lahtedeks liigendatud rannajoonel on iga väikese liivarannaga lahesopi ümber koondunud puhkerajoonid kõige sinna juurde kuuluvaga. RANNAD: Patong Beach - rahva-ja kärarohke. Karon Beach - kõige puhtama vee ja rannaga. Sobib hästi lastega peredele. Kata Beach - rohkelt meelelahutust (lõbustuspark, internetikohvikud jne.). VAATAMISVÄÄRSUSED: Wat Phra Thongi tempel, mis on kuulus oma poolenisti maa-all asuva kullast Buddha-kuju poolest. Liblikafarm ja Akvaarium. Thalangi muuseum, kus võib tutvuda saare ajalooga. Phuketi vanalinn ja suur turg Ranong Roadil. Ko Siray, kus elavad meremustlased ning Phra Taew rahvuspark. HARRASTUSED: Phuket pakub mitmeid tegevusi nii vees kui ka maa peal. Tegevust on lausa nii palju, et puhkusenädalast võib tulla tõeline seiklustenädal. Kohapeal saab sukelduda, purjetada, snorkeldada, jahiga sõita, golfi mängida, mägiratastega sõita, benjit hüpata, kanuutada jne. SHOPPING: Phuket on tuntud, kui suurepäraste ostuvõimaluste poolest. Sealt võib leida head käsitööd, juveele ning antiiki. Seal on ka Tai kõige paremad suveniirid ja kingid. Üldiselt on shoppamine Tais kerge, lõbus ja suhteliselt kasulik. Tark on käia erinevates kohtades ja hindu võrrelda, sest hinnatase on väga erinev. TOIT: Tai toit on kuulus kogu maailmas. See on kombinatsioon ida ja lääne mõjudest ning uniiksest Taist. Tavaline Tai söögikord koosneb supist, currytoidust ning tipikastmest koos kala ja juurviljadega. Currytoidu võib asendada ka vürtsitatud salatiga.

Viide veebis

Phuketi Travel Guide

Sihtkoha eelised

+ suurepärane kliima
+ lihtne liiklus naabersaartega

Sihtkohas võib segada

- kohalikud kipuvad rahaasjades turiste tüssama

Asulad selles sihtkohas

Bang Tao, Kamala, Karon, Kata, Khao Lak, Koh Kho Khao, Koh Yao Noi (Ko Yao Noi), Koh Yao Yai, Ko Naka Yai, Mai Khao, Nai Harn, Nai Thon, Nai Yang, Panwa, Patong, Phuketi linn, Rawai, Surin

Detailne reisiotsing

Reisid.ee Detailne reisiotsing

Osta lennupiletid veebist

Osta lennupiletid veebist

Abiteave

Klikates kaardil olevaid kuurorte näed hinnatabelis hotelle selles kuurordis. Vajadusel suumi kaarti väiksemaks ja suuremaks.

Reklaam