Muud reisiteenused

Roosikrantsi konverentsiruumid

Tallinna kesklinnas, Roosikrantsi tänaval, ootavad kliente valgusküllased ning hubased seminariruumid, mis võimaldavad kasutada erinevaid koolitus- ja õppevorme, luues koduse ja vaba atmosfääriga inspireeriva keskkonna.

Konverentsi- ja seminariruumid

Roosikrantsi õpistuudios on 4 ruumi (150 m2), suurim neist mahutab teatristiilis 30 osalejat, väikseim ümarlauas 8 osalejat.

Lisaks koolitustele, koosolekutele ja seminaridele sobib meie keskkond hästi ka meeskonnatöö edendamise ja motivatsiooni tõstmise ürituste, töötubade ja erapidude läbiviimiseks.

Virtuaalstuudio

Oleme oma ruumides üles seadnud kontaktivabade virtuaalkoolituste ja -sündmuste läbiviimiseks virtuaalse stuudio.
Pakume kahte erinevat lahendust:
  • õpistuudio veebipõhiste koolituste ja esitluste tegemiseks. See on standardlahendus veebikeskkonnas koolituste ja seminaride läbiviimiseks, kus on meie poolt tagatud ruum, kaabliga internetiühendus, vajalik valgustus, mikrofon ja lainurk kaamera (ilma operaatorita). Ülesehitus võimaldab koolitajal iseseisvalt juhtida oma esitlust üle veebi, näidata slaide ning kasutada pabertahvlit;
  • hübriid- või virtuaalsündmuse otseülekandestuudio, kus loome oma ruumidesse ülekandeks vajaliku stuudio, so. heli-, valgus- ja video täislahenduse kahe kaameraga (üldplaan ja lähivõte). Ülekande esitlust juhib videotehnik, mis võimaldab esinejal / esinejatel keskenduda ainult esitluse sisulisele poolele.

Lisainfo virtuaalstuudio standardlahenduse ja lisateenuste kohta leiad siit: Virtuaalstuudio Tallinna kesklinnas.

Lisateenused

Lisaks virtuaalstuudiole pakume oma klientidele tehnilist tuge ürituse ajal ja ettevalmistamisel, interaktiivse konverentsi-app'i kasutamise võimalust ning uusi ideid meeleolukateks vahepausideks.

Veebisait ja tellimine

Hinnad, lisateabe ja päringu saatmise võimaluse leiad veebisaidist Roosikrantsi konverentsiruumid Tallinna kesklinnasViimati muudetud 28.10.2020 00:03