Juriidika

Reisibüroo vastutus

Käesolev dokument käsitleb Reisieksperdi vastutust tema omandis ja kasutuses olevatel veebilsaitidel ja nende saitide lehekülgedel leiduva teabe õigsuse suhtes. Reisieksperdi vastutust reisikorraldaja ja reisibüroona oleme käsitlenud Reisitingimustes.
  1. Reisieksperdi AS on teinud kõik endast oleneva, et tagada tootekirjelduste, hindade, sõiduplaanide ja muu info sellesse veebiserverisse sisestamisel andmete õigsus.
  2. Siiski palun arvestage võimalusega, et info võib olla peale sisestamist muutunud, sest transpordi- ja majutusfirmad ning teised teenustepakkujad on jätnud endale õiguse muuta aegu, hindu ja tootetingimusi ilma ette teatamata. Seoses sellega ei ole Reisieksperdi AS vastutav siin leiduva info õiguse eest.
  3. Pakkumiste juures näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks ning see ei pruugi olla saadaval kõikidel reisikuupäevadel ja kõikide reisisoovide korral. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt
  4. Selles veebiserveris asuvate andmete vaatamisel palun arvestage võimalusega, et tegelikult on info vahepeal muutunud. Soovitame olulised leheküljed vajalikul hetkel uuesti laadida (vajutades teie brauseris Reload või Refresh ikooni). Kahtluse korral palun võtke ühendust meie müügibürooga telefonil 6 108 600 või saatke päring aadressil ebyroo@reisiekspert.ee.
  5. Meie veebisaidis leiduvad viited teistesse saitidesse on külastajate ja klientide paremaks teenindamiseks ning Reisieksperdi AS pole vastutav viidatud aadressidel oleva informatsiooni õigsuse eest. Reisiteenused on garanteeritud neid korraldavate transpordifirmade ja/või reisikorraldajate poolt ning võivad olla muudetud või peatatud ilma etteteatamiseta.
  6. Reisieksperdi AS ei vastuta ühegi kahju eest, mis võivad tekkida seoses käesoleva veebisaidi või temaga seotud rakenduste kasutamisega.
  7. Reisieksperdi AS-l on õigus teha oma veebisaidis muudatusi, uuendada infot ning seda sealt eemaldada ilma kellelegi sellest etteteatamata. Veebilehtedel olevat informatsiooni pakume tasuta teenusena põhimõttel "nagu on" ja "nii nagu on võimalik".
  8. Sellel veebisaidis kasutatud fotodel on illustratiivne tähendus ning nendega ei seostu konkreetseid müügilubadusi.
  9. Reisieksperdi AS-i veebisaidi külastamisega (veebilehtede vaatamise ja lugemisega) nõustub kasutaja eeltoodud tingimustega.Viimati muudetud 28.01.2015 10:36