Juriidika

Teie privaatsus

Teenindusega seotud info

  1. Reisiekspert kinnitab, et ei müü, rendi ega avalda Teie poolt meile usaldatud privaatset informatsiooni teistele osapooltele, kui seda ei nõua seadus või Reisieksperdi põhitegevusega seotud toimingud (reiside või teiste toodete broneerimised ja tellimised, mis vajavad tavapäraste andmete edastamist kliendi kohta).
  2. Broneerides lennupileteid Ameerika Ühendriikidesse või Ameerika Ühendriikide kaudu edastab Reisiekspert meie kasutatavate broneerimissüsteemide vahendusel Ameerika Ühendriikide valitsusasutsutele olulist teavet Teie kohta. Lisainfo Euroopa Liidu dokumendis WP132.
  3. Liitudes meie uudiskirjaga (postiloendiga) on Teil hiljem võimalus tellimisest keelduda. Detailne juhend on iga saadetud uudiskirja lõpus.
  4. Osaledes meie loosimängudes, lisame Teie e-postiaadressi meie postiloendisse. Sellest liitumisest on Teil hiljem võimalus keelduda. Detailne juhend on iga saadetud uudiskirja lõpus.
  5. Kui Teie või Teie organisatsiooni andmed on salvestatud Reisieksperdi kliendibaasi, siis on Teil võimalik igal ajal loobuda posti teel saadetavatest reklaamidest (nt Reisikataloog), teatades sellest Reisieksperdi klienditeenindajale.

Veebisaidiga seotud info

  1. Reisieksperdi veebilehekülge kasutades asetatakse Teie arvutisse cookiesid (spetsiaalseid faile), mis säilitavad Teie kohta unikaalse ID-numbri. Cookie kustutamine või mittelubamine ei halvenda meie veebilehe kasutamisvõimalusi ning soovi korral saate oma veebibrauseri vahendeid kasutades neid kustutada või mitte lubada.
  2. Liiklus Teie arvuti ja selle Reisieksperdi avalikku veebisaidi vahel on krüpteeritud https-protokolli kasutades. Meie serveri seadistustes on https-liikluse jaoks kasutusel tavapärasest rangemad seadistused (pikk privaatvõti, tugev allkirja-algoritm, range šifrikomplekt). Kõik kokku tähendab see, et kõrvalisel osapoolel on väga raske või lausa võimatu jälgida mida te meie saidis teete ning mis infot sisestate (näiteks tellimust saates).
  3. Kõik Teie poolt meie serverites tehtud päringud logitakse. Detailseid logisid kasutame nii vigade lahendamiseks, kui ka Teile mõnede lisateenuste pakkumiseks. Logide koondanalüüsi kasutame meie serverite ja rakenduste töö analüüsiks, olemasolevate teenuste kvaliteedi parandamiseks ning uute teenuste väljatöötamiseks. Teistele osapooltele me Teie tehtud päringute logisid ei edasta (välja arvatud seadustes ettenähtud juhtumid).
  4. Meie serveris on veebisaidi kasutajate tegevuse analüüsiks omas majutuses olev analüüsitarkvara. Seega me ei jaga Teie kohta meie saidis kogutud analüütilist infot kolmandate osapooltega (näiteks Google Analytics või muu sarnane teenusepakkuja)
  5. Kolmandate osapoolte teenused - meie veebisaidis on kasutusel väline veebiteenus, mille abil kuvame hotellide ja sihtkohtade lehel dünaamilist asukohakaarti. Selles kontekstis tehtud päringute käigus satub teie brauseri info (ip-aadress, brauseri tüüp) väljaspoole meie veebirakendust.