Viimane teave koroonaviiruse COVID-19 ja reisimise kohta

Queen's Bay Hotel 3* - Küpros, Paphos, Paphos

Üldinfo

Sihtkoht Küpros, Paphos
Postiaadress
Kissonerga, 8102 Paphos

Kaugus asumist

Paphos: 8 km

Kaugused lennujaamadest

Paphos International Airport: 20 km
Larnaca International: 147 km
 
-Hotell -Lennujaam

Kirjeldus

Queen's Bay paikneb looduskaunis kohas, otse mererannal. Hotelli ees paiknev avalik rand on kiviklibune. Lähim keskus on Kissonerga küla, mis jääb hotellist u 1,5 km kaugusele. Umbes 10 km kaugusel paiknevasse Paphosesse saab sõita liinibussiga. Bussipeatus on hotelli lähedal. Hotell sobib eelkõige täiskasvanutele ja paaridele. 

Avaralt basseinialalt avaneb kaunis vaadele merele. Hotellis on nii täiskasvanute kui lastebassein (sügavus u 60 cm). Mitmekesise teenusevalikuga hotellis on lisaks välibasseinile ka sisebassein (avatud vaid talvel, okt-nov suletud), tenniseväljak ja jõusaal. On tasuline saun ja tasuline massaaž. Basseini- ja rannarätikud lisatasu eest. Rentida saab tennisevarustust, tenniseväljaku valgustus on tasuline. Hotellil on ka spordiprogramm aktiivse puhkuse sõpradele. Hotellis saab laenutada jalgratast. Lastele on mänguväljak.

Hotellis on 24 h avatud retseptsioon, 2 restorani ja 2 baari. Restoranis ja fuajeebaaris on õhtuti meelelahutusprogramm ja elav muusika. Õhtusöögile ei sobi minna rannariitetes, meestel peaks olema jalas pikad püksid. Hotellis on tasuline wifi, triikimistuba, tasuline pesulateenus, parkimisala, tasuline konverentsiruum.

Hotellid naabruses

Marica's Boutique Hotel   3 * 0,6 km paketireisid alates  633 €
Atlantica Golden Beach Hotel   4 * 1 km
Leonardo Laura Beach & Splash Resort   4 * 3,1 km
St. George Hotel   4 * 3,5 km
St. George Gardens   4 * 3,6 km
Sunny Hill Hotel Apartments   3 * 3,6 km paketireisid alates  540 €
Crown Resorts Horizon   4 * 4,3 km paketireisid alates  686 €
Louis Paphos Breeze   4 * 4,8 km

Sihtkoha kliima