Viimane teave koroonaviiruse COVID-19 ja reisimise kohta

Coral Beach Hotel & Resort 4* - Küpros, Paphos, Paphos

Üldinfo

Sihtkoht Küpros, Paphos
Postiaadress
P.O.Box 62874, CY-8099 Paphos
Klassifikatsioon 4/4+
Hotellikett Coral Beach Hotel & Resort

Kaugus asumist

Paphos: 14 km

Kaugused lennujaamadest

Paphos International Airport: 26 km
Larnaca International: 150 km
 
-Hotell -Lennujaam

Kirjeldus

Heatasemeline hotell paikneb mere ääres, Coral bay lahesopis. Looduslik liivarannariba koos hotelli väikese privaatsadamaga jääb vaid 300 m kaugusele.  Sadamas saab rentida nii jahti kui tavalist paati. Hotellikülalistele on rannas tasuta lamamistoolid. Coral Bay keskus on hotellist u 1 km ja Paphose keskus u 15 km kaugusel. Paphosesse saab sõita liinibussiga. Coral bay on väike kuurort, mille peatänaval on mitmed nooblid restoranid ja baarid ning mõned poed. Hotellist üle tee on restoran ning suveniirikauplus. Hotell sobib nii peredele kui paaridele ning pulmareisijatele.

Suurel territooriumil laiuv hotell koosneb kolmest osast: kolme-, kuue- ja kaheksakorruselisest hoonest. Hotellis on 8 lifti, tasuta wifi ja tasuta internetipunkt, konverentsiruumid. Osa hotelli õuealast ja tervisekeskus (Fitness Centre) on alates 18-eluaastast külalistele.

Hotelli lopsakalt rohelises aias on kokku 4 basseini ning 2 lastebasseini. Ühes lastebassinidest on ka kaks liumäge. Tasuta basseini- ja rannarätikud. Hotelli spaas on soojendusega sisebassein, Soome saun, aurusaun, tasuta jõusaal, juuksur, tasulised ilu- ja terviseprotseduurid. Toimuvad aeroobikatunnid. Hotellis on 4 valgustusega tenniseväljakut, squashiväljak, mängude tuba, saab mängida snuukrit, lauatennist, rannavollet. Hotelliesisel rannal on veespordikeskus. Lastele on miniklubi ja mänguväljak. Saab rentida lapsekäru, hind 8 €/päev.

Hotellid naabruses

Sentido Thalassa Coral Bay   5 * 0,3 km
Corallia Beach   3 * 0,5 km paketireisid alates  566 €
Panareti Coral Bay Resort   3 * 1,1 km paketireisid alates  571 €
Crown Resorts Horizon   4 * 1,5 km paketireisid alates  686 €
Marica's Boutique Hotel   3 * 5 km paketireisid alates  633 €
Queen's Bay Hotel   3 * 5 km
Atlantica Golden Beach Hotel   4 * 6 km
Leonardo Laura Beach & Splash Resort   4 * 8 km

Sihtkoha kliima