Viimane teave koroonaviiruse COVID-19 ja reisimise kohta

Deya Apartments Santa Ponsa 2* - Hispaania, Baleaarid: Mallorca, Santa Ponça

Kaugus asumitest

Alcúdia: 86 km
Magalluf: 6 km
Palma de Mallorca: 20 km
Platja de Palma: 29 km
Santa Ponça: 1,6 km
Sóller: 44 km

Kaugus lennujaamast

Palma Mallorca Airport: 28 km
 
-Hotell -Lennujaam

Kirjeldus

Lihtne noortehotell asub Santa Ponsa elavas keskuses, ümbruses söögikohad ja kirev ööelu.  Randon lühikese jalutuskäigu kaugusel. Hotellis on baar, internetinurk ja wifi (lisatasu eest), 3 lifti, väike jõusaal, jalgratta- ja autorent. Päikeseterrassil bassein, lastebassein, lamamistoolid ja päikesevarjud.
Hotell ei pruugi sobida lastega peredele ning rahulikule puhkajale, sest võib olla lärmakas. Basseini ääres korraldatakse meelelahutust ja pidusid ning ka lähedal asuvatest baaridest võib tubadesse kostuda ööelu melu.

NB! Lisandub turismimaks 2,2 €/in/ öö, mis tasutakse kohapeal hotelli registreerumisel sularahas. Maksu maksavad reisijad al 16. eluaastast. Alates 9. puhkusepäevast on turismimaks 50% soodsam.

Hotellid naabruses

Sun Beach Hotel   2 * 0,1 km
H10 Casa del Mar   4 * 0,4 km
Holiday Park Santa Ponsa   2 * 0,3 km
Holiday Center Mallorca   2 * 0,4 km
Zafiro Rey Don Jaime   4 * 0,4 km
Globales Santa Ponsa Park   4 * 0,5 km
Globales Pionero Hotel   4 * 0,5 km
Globales Playa Santa Ponsa   3 * 0,5 km

Sihtkoha kliima

Majutusega seotud lisateave

  • Hispaanias Baleaaride hotellides kehtib majutusteenustele turismimaks, mida tuleb tasuda majutusasutuses kohapeal lisaks majutuse või reisipaketi hinnale.
  • oleme teinud endast oleneva et eelpool toodud info oleks õige, kuid me ei saa vastutada kui kohalikud omavalitsused või riigiametkonnad maksumäärasid ja/või reegleid muutnud on ning muutused ei ole siin kajastatud