Viimane teave koroonaviiruse COVID-19 ja reisimise kohta

Leonardo Laura Beach & Splash Resort 4* - Küpros, Paphos, Paphos

Üldinfo

Sihtkoht Küpros, Paphos
Postiaadress
Chlorakas Avenue P.O. Box 60520, 8104 Paphos
Hotellikett Smile Resorts
Varasem nimi ex Cyprotel Laura Beach Hotel
Hooneid 1
Korruseid 5
Numbritube 307
Märkused All Inclusive

Kaugus asumist

Paphos: 5 km

Kaugused lennujaamadest

Paphos International Airport: 18 km
Larnaca International: 146 km
 
 
-Hotell -Lennujaam

Kirjeldus

Hotell asub mere lähistel. Pisikesel rannaribal on tasulised lamamistoolid ja varjud. Rand on osaliselt liivane, osaliselt kivine. Umbes 10-minutilise jalutuskäigu kaugusele jääb väiksem liivarand. Hotelliesine rand on populaarne snorkeldajate hulgas. Saab tegeleda ka teiste veespordialadega. Hotell jääb Coral bay rannast u 7 km ning Paphose keskusest u 6,5 km kaugusele. Keskusesse saab sõita liinibussiga, peatus on hotelli ees. Hotelli lähiümbruses on toidukauplus, apteek, 9-rajaline golfiväljak, restoranid ja baarid. Lähim supermarket ja taksopeatus jäävad hotellist u 2 km kaugusele.

4-korruselises hotellihoones on 24 h avatud retseptsioon, 2 restorani ja 5 baari, tasuta parkimisala. Üldruumides wifi ja tasuline internetipunkt. Hotelli suveniirikaupluse kõrval on puhkajate käsutuses tasuta selvepesula, kus on ka triikimisvõimalus. Lastele on mänguväljak, miniklubi, meelahutus, eritellimisel tasuline lapsehoidja.
 
Hotellis on kaks täiskasvanute basseini, kus on ka mullivann ning kaks lastebasseini (sügavus u 40 cm). Basseinirätik 10 eurose deposiiditasu eest. Kõik hinnas sisaldab tasuta jõusaali, lauatennist, noolemängu, rannavollet, vibulaskmist, ühte proovisukeldumist hotelli basseinis. Korraldatakse tasuta grupitreeninguid nagu näiteks aeroobika, jooga, tantsutrennid jms. Hotellis on tasuline saun, tasulised tervise- ja iluprotseduurid.

Hotellil on oma veepark, mis on avatud 01.05-31.10. Veepargis leidub sobilikke atraktsioone nii suurtele kui väikestele. Kiiremad liumäed on Tornado Bowl ning Crusader. Pere pisematele (2-6 a) mõeldud veepargi osas on bassein ja kaks pisikest veeliumäge. Teiste atraktsioonide kasutamiseks peab olema vähemalt 130 cm pikkune ja 6 aastane. Veepargis on ka snäkkbaar. 

2017.-2018. a talvel tegi hotell läbi põhjaliku uuenduskuuri.

Hotellid naabruses

St. George Hotel   4 * 0,4 km
St. George Gardens   4 * 0,6 km
Sunny Hill Hotel Apartments   3 * 0,7 km paketireisid alates  540 €
Louis Paphos Breeze   4 * 1,7 km
Atlantica Golden Beach Hotel   4 * 2,2 km
Queen's Bay Hotel   3 * 3,1 km
Marica's Boutique Hotel   3 * 3,6 km paketireisid alates  633 €
Capital Coast Resort & Spa   4 * 3,7 km

Sihtkoha kliima