Reisieksperdi ärikleinditeenindus

Ärikliendi teenused

Aktiivsed tegevused ja motivatsioonireisid

Motivatsioonireiside eesmärgiks on väärtustada ning tunnustada lojaalseid töötajaid või tänada häid kliente ja koostööpartnereid. Aitame Teil leida sobiva sihtkoha ning koostame pakkumise vastavalt Teie soovidele ja ootustele.

Motivatsioonireisiks võib olla näiteks:
 • Erinevad ekskursioonid
 • Meeskonnakoolitused
 • Aktiivne puhkus
 • Lõõgastav spaapuhkus
 • Meeldejääv õhtusöök hubases restoranis

 • Koos leiame Teile parimad lahendused!

  Kui olete seiklushimuline ja aktiivne siis siit leiate pakkumised, mis on mõeldud just Teile! Veeda pere, sõprade või kolleegidega lõbus ning meeldejääv aktiivne puhkus Eestis.

  Langevarjuhüpped
  Pakume Teile põnevat ja ainulaadset võimalust korraldada meeldejääv ning eriline sündmus.
  Tandemhüpe (ehk paarisrakendiga hüpe) on kiire ja turvaline viis langevarjuga hüppamiseks. Tandemhüppel on ”reisija” turvaliselt instruktori külge kinnitatud ning maandutakse ühise langevarju all. Pool tundi teoreetilist ettevalmistust, veerand tundi sõitu paari kilomeetri kõrgusele, vähemalt 25 sekundit vabalangemist ning 5 minutit varju all - see kõik teeb kokku ühe unustamatu kogemuse!

  Ekstreemne servakõnd Tallinna Teletornis
  See kogumus pakub väljakutset kõigile ekstreemsust armastavatele seiklejatele. Teil avaneb võimalus jalutada 175 meetri kõrguse Tallinna Teletorni välisserval. See atraktsioon on ainulaadne Baltimaades ning kogu Põhja-Euroopas. Korraga saab 22. korrusel (175 meetri kõrgusel) täisringi ümber torni jalutada kuni neli inimest. Kõik osalejad kinnitatakse atraktsiooni külge turvarakmetega. Servakõnni kestvus on kuni 30 minutit, mille jooksul tehakse osalejatest pilte, mida nad saavad hiljem soovi korral tasuta oma e-mailile tellida.

  Rallisõit Laitse Rallypargis
  Veeda päev täis adrenaliini ja meelelahutust Laitse Rallypargis! Rallypark asub kõigest 30-minutilise bussisõidu kaugusel Tallinnast. Istu ehtsa ralliauto või bagi rooli ja sõida sellega Eesti ainulaadseimal paarisrajal, lase ennast sõidutada professionaalsel rallipiloodil või naudi sõitu naljaka vigurautoga.
  Teil on võimalus võistelda ehtsate BMW või Ladadega Eesti suurimal 2,3 km pikkusel paarisrajal. Tule korralda meeldejääv üritus koos sõprade või kolleegidega!

  ATV-matkad
  ATV matku saab harrastada igal aastaajal ja iga ilmaga üle terve Eesti. ATV matk on mõnus aktiivne ajaviide, mida raskemini on maastik läbitav, seda huvitavam on sõita. Instruktor viib matkalised kurssi põhiliste sõiduvõtete ja ohutusnõuetega. Peale algteadmiste omandamist on võimalik valida vastavalt oskustele sobiv rada. Olenevalt gruppi suurusest on Teiega kaasas üks kuni kaks kogenud matkajuhti.

  Off-road seiklus klassikaliste maasturitega
  Tegemist on autoorienteerumisega, kus meeskondade eesmärgiks on leida loodusest etteantud aja jooksul võimalikult palju kontrollpunkte. Võidab meeskond, kes on kogunud enim kontrollpunkte. Liikumisvahenditeks on klassikalised UAZ maasturid, navigatsioonivahenditeks kaart ja GPS. Stardis jagatakse osalejad meeskondadeks, toimub lühikene instruktaaž, kus osalejad viiakse kurssi kaardi, GPSi ja UAZ maasturi eripäradega. Autod stardivad rajale 3–5 minutilise intervalliga. Kontrollpunkti tähisteks on metsas puudele kinnitatud tahvlid, millel on punkti number ja salasõna. Meeskonnad peavad need tahvlid leidma ja salasõnad tabelisse kirjutama. Auto juhtimise, kaardi jälgimise ja GPS-seadmega kontrollpunktide reaalse leidmisega on tegevust kogu meeskonnale.

  Meresafari
  Kõik mere armastajad, kes ihkavad kiirust ja adrenaliini pakume Teile suurepärast võimalust lõbutseda lainetel RIB-tüüpi kaatritega. Safari kestab tavaliselt tunnikese ning selle käigus näidatakse Tallinna panoraami, põigatakse läbi Lennusadamast ja vastavalt ilmale ning soovidele saab ka avamerelaineid nautida! Meresafareid saab läbi viia mitme kaatriga ning korraga saab merele minna kuni 60-inimest. Kõik RIB kaatrid on väga ohutud ja spetsiaalselt mõeldud päästekaatriteks ja on seetõttu eriti merekindlad.  Viimati muudetud 12.03.2015 12:34