Reisieksperdi ärikleinditeenindus

Ärikliendi teenused

Meeskonnakoolitused

Meeskonnakoolituse peamiseks eesmärgiks on tugevdada ja ühendada meeskonna tunnet. Arendada meeskonnaliikmete valmidust koostööks ja meeskondlikuks käitumiseks ning õppida arvestama ja toetama üksteist.

Siin on väike valik pakutavatest meeskonnakoolitustest:

Seiklusmäng Aardejaht
Seiklusmäng Aardejaht on põnev meeskondlik seiklusmäng, mille käigus tuleb meeskonnal orienteeruda kompassi ja kaardiga maastikul, läbida kontrollpunkte ja jõuda lõpuks peidetud aardeni. Tegemist on traditsioonilise seiklusmänguga, mis on lõbus ja vajab head meeskonnatööd.

Loquiz - uus mäng mõtlevale inimesele!
Loquiz on uut tüüpi mäng, kus meeskonnal tuleb langetada otsuseid sobivate strateegiate ja liikumissuundade valimiseks, olla valmis otsuste nimel riskima ja panna proovile oma teadmised. Tegemist on omapärase ja innovatiivse viktoriiniga maastikul, mille võidab meeskond, kes vastab vähimale arvule küsimustele! Antud meeskonnamäng eristub kõigist teistest. Esimestena maailmas võetakse selle meeskonnamängu jaoks kasutusele 10'' tahvelarvutid. Nii näeb meeskond mänguplaani mugavalt suurel ekraanil ja saab planeerida oma teekonda stardist finišini.
Koos meeskonnaga tuleb mängu alguses otsustada, millise strateegia valite. Kas eelistate kulutada aega liikumisele ja vastata rohkematele küsimustele või leppida trahvipunktiga, kuid võita ajas? Võtate suurema riski ja loodate oma teadmistele? Mängu saab kohandada just Sinu ettevõtte või meeskonna vajadustele vastavaks.

Martsipani maalimine
Martsipani maalimise töötuba kestab 2-tundi ning selle aja jooksul on Teil võimalus tutvuda martsipanist kujukeste valmistamise protsessiga. Töötoa käigus tutvustatakse martsipani ja kujukeste valmistamist, õpitakse martsipani maalimiseks kasutatavaid värve segama ning mille järel igaüks saab ka ise maalida ühe ca 100g kujukese täpselt selliselt nagu ta ise soovib. See on lõbus elamus, mida kogeda koos sõprade või kolleegidega. Korraga mahub martsipanikujukesi valmistama kuni 30 inimest.

Toiduvalmistamise koolitus
Toiduvalmistamise koolitus annab võimaluse Teil katsetada ning panna proovile oma oskused erinevate köökide toitude valmistamisel koos oma ala professionaalidega. Koos sõprade või kolleegidega valmistatakse üheskoos maitsev õhtusöök, mida hiljem ühise laua taha nautima asutakse. Teil on võimalus valida just Teile meelepärase maa köök - Jaapani, Aasia, Hispaania, Prantsuse, Itaalia või näiteks modernne Eesti köök.

Pimeõhtusöök
Pimeõhtusöök on ainulaadne maitseelamus, kus osalejatel kaetakse silmad kinni ning õhtusöök tuleb kindlaks teha vaid haistmis- ja maitsmismeelte järgi. Õhtusöök koosneb erinevatest käikudest ning veinidest, mida osalejatel on võimalus ära arvata. Tegemist on lõbusa ning omapärase kogemusega, kus hiljem arutatakse, kas maitsmismeele tunnetus vastas tegelikkusele. Õhutsöögi lõpus tutvustab peakokk pakutud toite ning jooke.

Skulptuuri töötuba Laitse Graniitvillas koos Eesti tuntuma skulptori Tauno Kangroga
Eesti tuntuim skulptor Tauno Kangro juhendamise läbi õpib grupp valmistama inimkeha. Aktimodell (mees/naine) poseerib grupile, et inimest jäädvustada just nii, nagu teevad seda igapäevaselt kunstnikud ise. Osalejad saavad kõik vajalikud vahendid skulptuuri valmistamiseks ning juhendaja annab hiljem igale osalejale tagasisidet nende tehtud teose kohta. Valminud skulptuure saavad osalejad hiljem võrrelda ning endaga koju kaasa viia ja endale mälesetuseks jätta.
Teenus hõlmab vajalike materjale skulptuuri valmistamiseks, lühiettekannet Laitse Graniitvilla kohta ning tervitusjooki.Viimati muudetud 12.03.2015 12:29