Teemareiside kataloog - India Kuldne Kolmnurk

1265 EUR

Kultuurireis Indiasse - Delhi, Taj Mahal, Jaipur

Avasta ringreisiga India Kuldset Kolnurka! Kaks eestikeelse reisisaatjaga ringreisi Indiasse väljuvad 21.03 ja 14.10 2020.

Reisi maksumuses sisalduvad teenused:
* edasi-tagasi lennud Tallinn-Delhi
* äraantav pagas
* transfeerid Delhi lennujaamast hotelli ja tagasi
* majutus 8 ööd 3- ja 4-tärni hotellides (8 ööd)
* 8 hommikusööki rootsi lauas
* väljasõidud vastavalt programmile mugava turismibussiga
* eesti keelt kõnelev reisijuht

Reisiprogramm
1. päev:
Lend Tallinnast ühe ümberistumisega Delhisse, vahepeatus Helsingis. Sihtkohas maandute järgmise päeva varahommikul.

2. päev: Delhi linnaekskursioon
Delhi, India pealinnana, on suurim demokraatlik ringkond, kogu maailmas, oma hiiglasliku rahvaarvu poolest. Kontraste on märgata kõikjal: modernsus ja ajalugu, uus ja vana ning tuntud ja tundmatu käsikäes. Delhisse saabudes toimub transfeer Teie hotelli. Seejärel suundute giidiga linnatuurile vanasse Delhi linnaossa. Esimesena külastate Rajghati – Mahatma Gandhi mälestusmärki ning naudite imelist jalutuskäiku. Tuur jätkub möödudes Punasest kindlusest ning jõuate Chandi Chowki tänavale, kus segunevad usuline- ja äritegevus. Järgmisena kogete midagi erilist – rikšasõit mööda elust kihavat tänavat (sisaldub ekskursioonipaketis). Õhtusöök hotellis (sisaldub õhtusöögipaketis).

3. päev: Delhi
Pärast hommikusööki lahkute hotellist ning algab New Delhi väljasõit. Külastate India kõrgeimat kivitorni Quitab Minari, muljetavaldavat India väravat, presidendi maja, parlamendihoonet, valitsuse- jm. administratiivseid hooneid ning lõpuks Humayuni hauakambrit. Siit jätkub teekond mööda maanteed Agra linna, mis asetseb Yamuna jõe kaldal. Esimesena mainiti kohta kuulsas India eeposes „Mahābhārata“ nimega Agrevana ehk „Metsapiir“. Sisseregistreerimine hotelli. Õhtusöök hotellis (sisaldub õhtusöögipaketis).

4. päev: Taj Mahal
Täna külastate maailma ühte kuulsaimat ehitist – hoidke fotokaamerad käepärast! Varahommikul enne koitu võtate ette Taj Mahali külastuse. Imetlege jahmatavalt kaunist arhitektuuri ja aeda, mis hoone ümber on rajatud. Hiljem sõidate hotelli tagasi ning naudite hommikusööki. Pärast hommikusööki saate osaleda lisatasu eest ekskursioonil Agra kindlusesse, mida teatakse ka punase kindlusena (sisaldub ekskursioonipaketis). Nautige kauneid vaateid Yamuna jõele, mis avanevad Tadž Mahali taustal. Ülejäänud päev on vaba. Pärastlõunal kutsume Teid agaosa võtma Agra Food Trailist – see on ringkäik nendele, kes hindavad kohalikku ja eripärast toitu (sisaldub ekskursioonipaketis). Eksootiline nauding garanteeritud! Õhtusöök hotellis (sisaldub õhtusöögipaketis).

5. päev: Jaipur
Hommikusöök, hotellist väljaregistreerimine, lahkute Agrast ning sõidate Jaipuri. Teel külastate Fatehpur Sikri linna, mis on Agra linnast umbes 40 km kaugusel. Külastate märkimisväärselt hästi säilinud graatsilisi kummituslinna hooneid, seal hulgas Jami Masjid, Panch Mahali liivakivipaviljoni ja paljusid teisi kohti, mis annavad tänini tunnistust suursugusest ja õitsvast Moguli impeeriumist. Pärastlõunal saabute Jaipuri linna. Rahva suus „Roosa linna“ nime saanud Rajasthani osariigi pealinn on India suurim. Jaipur erineb ka seepoolest, et on parima linnaplaneeringuga Indias ning asetseb Rajasthani poolkõrbe piirkonnas. Sisseregistreerimine ja ööbimine hotellis, õhtul vaba aeg. Õhtusöök hotellis (sisaldub õhtusöögipaketis).

6. päev: Jaipur – Amberi kindlus
Hommikusöögi järel ootab Teid Amberi kindluse külastus. Külastate ka Kali templit, Võidupaviljoni või Jal Mahali ning Jagdish Mandiri paleed. Võimalus osa võtta elevandisõidust Amberi kindlusesse (sisaldub ekskursioonipaketis). Toimub ka Jaipuri linnaekskursioon ja tähetorni külastamine. Panoraamtuuril näete ka Hawa Mahali ehk „Tuulte Paleed“. Õhtusöök serveeritakse emonstratiivselt traditsioonide järgi (sisaldub õhtusöögipaketis). Teile näidatakse, kuidas valmivad indiapärased toidud, kasutades erinevaid kohalikke maitsetaimi. Ööbimine Park Regis hotellis. Õhtusöök hotellis (sisaldub õhtusöögipaketis).

7. päev: Jaipur
Täna on Teil võimalus avastada Jaipuri linna iseseisvalt, kuid võite ka nautida oma hotelli mugavusi. Loomulikult pakume aga omalt poolt kahte ekskursiooni: kas safari sõit Samode külla, kus kogete tõelist maaelu, külastate kohalikke turge ja pühamuid (kindlasti võtke kaasa müts/sall ja päikesekreem päikesepiste vältimiseks). Väljasõit sisaldab ka lõunasööki (sisaldub ekskursioonipaketis) või päev elevantidega, kus saate lähedaseks nende armasate ja majesteetlike loomadega (võimalik osta kohapeal). Õhtusöök hotellis (sisaldub õhtusöögipaketis).

8. päev: Delhi
Pärast hommikusööki jätate hüvasti Jaipuriga ning sõidate tagasi Delhisse. Pärastlõunal jõuate oma viimaseks ööks Delhisse. Teil on võimalus osa võtta „Unelmate Kuningriigi“ õhtust, teatraalsest ja värvilisest etendusest koos rikkaliku õhtusöögiga. „Unelmate Kuningriigi“ pakett sisaldab karnevali šõud ning maitsvaid sööke, mis jätavad Indiast kustumatu ja unikaalse mälestuse! (sisaldub õhtusöögipaketis). Ööbimine hotellis.

9. päev:
Alustate tagasilendu Delhist koju, vahepeatus Helsingis. Saabumine Tallinna.Lisaekskursioonide pakett: 159€ (rikša sõit Delhis, Agra kindlus ja Agra toidutee, elevandisõit Amberi kindluses, Samode džiibisafari)
Õhtusöögipakett: 6 õhtusööki ja Kingdom Of The Dreams õhtusöök - 129 €


*Vastutav reisikorraldaja Nikal Travel
*Märkus: Juhul, kui külastatavates linnades kohaldatakse turismimaksu, tasub klient selle kohapeal otse hotellile.
*Reisikorraldajal on õigus teha muudatusi päevakavas eeldusel, et reisi kvaliteet ei muutu.

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tellimisvorm