Teemareiside kataloog - Miami ja Bahama saared

2295 EUR

Miami ringreis koos Bahama kruiisiga 12 päeva/11 ööd

Reis väljub 27.03-06.04.2019.

REISIPROGRAMM
1. päev: Miami
Väljalend Tallinnast, vahepeatus ja ümberistumine Frankfurdis, saabumine Miamisse. Bussitransfeer ja registreerimine hotelli. Vaba aeg puhkuseks. Ööbimine Miamis.

2. päev: Miami
Hommikusöök hotellis. Suundutakse bussiekskursioonile Miamisse. Veidi enam kui saja aastaga on Miami kasvanud sooaladest kosmopoliitseks metropoliks. Tänu maailmakuulsatele randadele, unikaalsele ööelule ja Ladina-Ameerika subkultuurile pole see linn enam ainult puhkajate jaoks. Poolepäevane linnaekskursioon viib kesklinna, Little Havanasse, Coconut Grove’ile, Coral Gablesi ja South Beachile. Pärastlõunal vaba aeg.

Soovijatel võimalus osaleda lisatasu eest ekskursioonidel:

Millionaire’s Row Cruise: saab nautida 90-minutilist vaatamisväärsuste kruiisi Biscayne’i lahel, kust avanevad parimad vaated Miami kesklinnale ja sadamale, Fisheri saarele, Miami Beachile ja Millionaire’s Row’le – rikaste ja kuulsate kodudele.

Õhtune South Beach koos õhtusöögiga restoranis Bubba Gump: jalutuskäik Miami South Beachil, mis on tuntud kuulsa ööelu poolest. Õhtusöök Bubba Gump restoranis Ocean Drive’il.

3. päev: Miami–Miami kruiisisadam–Bahama kruiis
Peale hommikusööki transfeer Miami kruiisisadamasse, kust alustatakse Royal Caribbeani laevaga Navigator of the Seas sõitu Bahama saartele. Laeval kõik hinnas pakett – lõunasöök ja õhtusöök. Reis väljub kell 16.00.

4. päev: Coco Cay, Bahama
Kell 08.00 saabumine Kariibi mere saarele Coco Cayle. Vaba päev, nautimaks erinevaid rannas pakutavaid tegevusi nagu snorgeldamine, kajakisõit, paadirent, veesuuskade rent, veepark ja palju muud. Lisaks võimalus osaleda jalutuskäikudel loodusradadel ja rannas. Laev lahkub kell 17.00. Lõuna- ja õhtusöök pardal. Öö laeval.

5. päev: Nassau, Bahama
Kell 08.00 saabumine Nassausse, mis on tuntud pimestavate randade, türkiissiniste vete, värvika mineviku ja elava junkanoo kultuuri poolest. Nassau on suurepärane koht nautimaks päikest ja vaatamisväärsusi. Linn asub New Province’i saarel, teiselpool Paradise Islandit, kus asuvad luksusvillad ja hotellid. Laev lahkub kell 17.00. Lõuna ja õhtusöök pardal. Ööbimine laeval.

6. päev: Miami–Everglades–Fort Myers
Saabumine Miamisse kell 07.00. Lahkumine laevalt peale hommikusööki. Sõit kuulsasse Florida Evergladesi rahvusparki, et avastada uutmoodi maailma, mis on täis alligaatoreid, kilpkonni, madusid, kalu ja eksootilisi linde. Evergladesile järgneb etendus, kus avaneb võimalus näha alligaatorite maadlust. Jätkub sõit Fort Myersisse. Külastatakse Wicked Dolphini tehast, et tutvuda rummitootmise põhimõtetega. Soovijatel avaneb võimalus proovida erinevaid rummisorte. Peale seda jätkub tuur Fort Myersi jõgede piirkonnas. Sisseregistreerimine ja öö hotellis Fort Myersi piirkonnas.

Soovijatel võimalus osaleda lisatasu eest ekskursioonil Edisoni ja Fordi talvemõisad:

Võimalus avastada Thomas Edisoni maja ja laboratooriumit ning Henry Fordi talvemaja. Edisoni ja Fordi talvemajad võivad uhkust tunda botaanikaaedade ja Edison-Fordi muuseumi üle, mis koosneb muljetavaldavast leiutiste ja esemete kollektsioonist ning näitusesaalist.

7. päev: Fort Mayers–Sarasota–St. Petersburg–Tampa
Peale hommikusööki suundutakse Florida kultuuripealinna Sarasotasse, mis on tuntud kaunite kaldapealsete poolest, kuhu on asunud elama palju kunstnikke ja kirjanikke. Peatutakse Armandi Ringil. Peale lühikest külastust Sarasotasse lahkutakse päikesepaistelisse St. Peterburgi, kus tutvutakse kesklinna, Dalì muuseumi ja St. Petersburgi ajaloomuuseumiga. Seejärel sõidetakse Tampasse. Juba sajandite eest meelitas see looduslikult hea asukohaga laht hispaanlasi, kes asutasid siia 1539. aastal linna, mille kaubanduslikule õitsengule aitas kaasa 19. sajandil rajatud raudtee. Peale ülesõitu Old Tampa lahest võetakse ette panoraamtuur, kus saab näha Florida akvaariumit ja kesklinna. Viimane peatus sel päeval tehakse Tampast 5 km kaugusel asuvas Ybori linnas, kuhu hispaanlane Vincente Martinez Ybor rajas sigaritööstuse. Tutvutakse kohalike sigari- ja kohvipoodidega. Sisseregistreerimine hotelli ja ööbimine Tampas.

8. päev: Tampa–Orlando
Sõit Orlandosse. Ostlemispeatus Orlando Premium Outletis. Jätkub sõit hotelli. Öö hotellis.

Võimalus osaleda ekskursioonil Jalutuskäik Universalis:

Õhtu nautimaks maagilist atmosfääri Universali CityWalkis. See on koht, kus unustamatud lõbustused kogu perele kohtuvad restoranidega, mis panevad sind ahhetama. See on koht, kus leidub midagi igale maitsele. Lõbustusi jagub pere vanimatest kuni kõige nooremateni välja.

9. päev: Orlando
Vaba päev. Võib näiteks valida ühe parkidest, mida külastada (Universal Studios, Disney Magic Kingdom, Epcot või Seaworld), või minna hoopis ühte kuulsatest ostukeskustest ning nõrkemiseni ostelda. Ööbimine Orlandos.

10. päev: Orlando–St. Augustine–Daytona Beach–Titusville
Peale hommikusööki sõidetakse St. Augustine’i, mis on tuntud Hispaania koloniaalarhitektuuri poolest. Avastatakse vanalinna ja Castillo de San Marcost. Jätkatakse sõiduga Daytona Beachile, mis on tuntud ikoonilise Daytona 500 Nascari ralli poolest. Jätkub sõit Titusville’i. Sisseregistreerimine ja öö hotellis.

11. päev: Titusville–Fort Lauderdale– Miami lennujaam
Transfeer Miami lennujaama vastavalt lennuajale. Lend Miami-Frankfurt-Tallinn.

Reisipaketi hind sisaldab:
- Edasi-tagasi lennupilet Tallinnast Miamisse
- 1 registreeritud pagasiühik tasuta reisija kohta kuni 20 kg
- 1 käsipagasiühik tasuta kuni 8 kg (55x40x23 cm)
- Transfeerid lennujaamast hotelli ja tagasi lennujaama
- Majutus 11 ööd (2 ööd Miamis, 3 ööd RCCL kruiisilaeval, 1 öö Fort Myersis, 1 öö Tampas, 2 ööd Orlandos, 1 öö Titusville'is
- Hommikusöögid hotellides
- Hommiku-,lõuna- ja õhtusöögid kruiisilaeval
- Väljasõidud vastavalt programmile mugava turismibussiga (hinnas 4 ekskursiooni)
- Eestikeelne reisijuht

Lisatasu eest:
- Üheinimisetoa lisamaks 670 eur
- Lisaekskursioonide pakett 229 eur
- Reisikindlustus

NB USAsse reisival kodanikul peab olema biomeetriline pass, mis peab kehtima kogu plaanitava reisi vältel, kehtiv tagasi- või edasisõidu pilet ning eelnevalt elektroonilise reisiloa taotlemise süsteemis ESTA (https://esta.cbp.dhs.gov, hind 14 USD tasutakse krediitkaardiga) saadud positiivne vastus.

Märkused

Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Tellimisvorm