Teemareiside kataloog - Prantsuse Polüneesia - Bora Bora, Moorea, Tahiti

Prantsuse Polüneesia saared - Tahiti, Moorea ja Bora Bora

Prantsuse Polüneesia on Prantsusmaale kuuluv saarestik Vaikses ookeanis jäädes Lääne-Ameerika ning Austraalia vahele.

Prantsuse Polüneesia on Prantsusmaale kuuluv saarestik Vaikses ookeanis jäädes Lääne-Ameerika ning Austraalia vahele. Saarestik asub Hawaii saartega samas ajavööndis Territooriumil on kokku 35 saart ja 83 atolli,koos majandusvee pindalaga on Prantsuse Polüneesia territoorium võrreldav lausa Euroopaga. Prantsuse Polüneesias elab ~275 000 inimest, kellest umbes 83% on polüneeslased, 11% eurooplased(prantslased) ning 6% asiaadid. Olulisemateks tegevusaladeks on turism, pärlikasvatud ja -müük, käsitöö ning põllumajandus. Prantsuse Polüneesias valitseb aastaringselt kuum troopiline kliima mil õhutemperatuurid püsivad 28-30kraadi ringis. Turismi kõrghooaeg kestab aprillist oktoobrini. Niiske ja vihmane periood jääb vahemikku detsembrist märtsini.

Tahiti on saarestiku suurim ning ühtlasi ka suurima asustustihedusega saar. Pealinnas Papeetes asub rahvusvaheline lennujaam ning ainult siin saab kogeda linnaelu ja -melu. Tahitilt leiab looduskauneid matkaradu, imelise rannajoone, saab snorgeldada, võtta osa džiibisafarist või hoopis proovida surfamist. Golfisõbrad saavad nautida Olivier Bréaud golfiradu.
Moorea saar jääb Tahitist 17km kaugusele. Saarele pääseb keskusest Papeetest nii siselennuga kui ka praamiga. Moorea on mägine südamekujuline saar, mida ilmestab lopsakas roheline loodus ning imekaunid lahesopid. Just unikaalne loodus ning lähedus rahvusvahelisele lennujaamale on põhjuseks, miks Moorea on üks populaarseim sihtkoht terves saarestikus. Moorealt leiab rahvusvahelistesse kettidesse kuuluvaid mainekaid ning kõrgetasemelisi hotelliresorte. Saarel pakutakse snorgeldamist ning raidega koos ujumise ekskursioone, džiibisafareid, võimalus mängida golfi Moorea Green Pearl golfiradadel. Saart on omal käe võimalik avastada rendiauto või miks ka mitte, jalgratastega.
Bora Bora saare imeliselt kõlav nimi toob pea igaühele silme ette helesinise lõputu vee ning eksootilised majakesed vee peal. Seda kõike tõepoolest Bora Boral (ja ka teistel Polüneesia saartel) saab kogeda!
Bora Borat võib pidada ideaalseks romantiliseks sihtkohaks, kus eelkõige on võimalik nautida meeletult ilusat helesinist merevett, siirast polüneesia külalislahkust ning kvaliteetseid hotelliteenuseid. Mitte millegi tegemine on Bora Bora peamiseks tegevuseks, siiski saavad seiklusjanulisemad avastada saare matkaradu ning nautida kõiki veega seonduvaid tegevusi nagu näiteks snorgeldamine, sukeldumine, kalapüük, jetisõit, raide ja haidega ujumine jne.
Imelised Prantsuse Polüneesia saared on unustamatult väärt reisielamus!

Sinu unistuste reis Prantsuse Polüneesiasse saab alguse siit!

Eksootilised rannad ning vaimustav loodus on peamised märksõnad, miks Prantsuse Polüneesia on maailmas üks ahvatlevamaid sihtkohti. Realiseeri oma unistused Reisieksperdi abiga ning võta ette imeline reis Vaikse ookeani saartele!

Maitai Polynesia 3*, Bora Bora saar 2245  EUR
InterContinental Moorea Resort 4*, Moorea saar 2450  EUR
Manava Suite Resort Tahiti 4*, Tahiti saar 2580  EUR
Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort 4+*, Moorea saar 2965  EUR
Moorea Pearl Resort&Spa 4*, NB! majutus veepealses bungalos, Moorea saar 3495  EUR
InterConti Le Moana Resort 5*, Bora Bora saar 3530  EUR
Le Meridien Bora Bora 5*, Bora Bora saar 4315  EUR
NB! Soovi korral pakume kombineeritud reisipakette majutusega kahel ja enamal saarel!

Näidispakkumise hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennud Tallinn-Papeete (Aeroflot, Air Tahiti Nui)
- lennujaamamaksud ja lisatasud sh äraantav pagas
- majutus valitud hotellis (10 ööd)
- hommikusöögid hotellis

Hinnale lisanduvad:
- Moorea ja Bora Bora puhul saartevaheline transport
- lennugraafikul on minekusuunal pikk ooteaeg Moskva lennujaamas, võimalus ööbida transiittsooni kapselhotellis. Majutus lisatasu eest
- reisikindlustus
- kohapealsed ekskursioonid jm tegevused

Tegemist on individuaalreisiga ja hinnad on toodud ühele reisijale eeldusel, et reisijaid on vähemalt kaks. Näidishind alates kehtib vajalike lennukohtade olemasolul hinnale vastavas broneerimisklassis ja vabade hotellitubade saadavusel. Reisi täpne hind sõltub valitud reisiperioodist ja reisi broneerimise ajast.

Märkused

Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Lisateave

Seotud riigid: Prantsuse Polüneesia

Tellimisvorm