Teemareiside kataloog - USA, Kalifornia - mitmekülgne läänerannik

Los Angeles

USA läänerannikult leiab võimsad looduspargid ning hämmastava looduse, erilised suurlinnad, maailma suurima filmitööstuse ning Disneylandi - põnevatest reisiideedest ei ole iialgi küllalt!

Paradise Inn & Suites 2*, Santa Monica 999  EUR
Dunes Inn Sunset 2*, Hollywood 1030  EUR
Hollywood Historic Hotel 3*, Hollywood 1075  EUR
Doubletree by Hilton Downtown 3*, Downtown 1340  EUR
Sirtaj 4*, Beverly Hills 1595  EUR
Andaz West Hollywood 4*, Hollywood 1655  EUR
Sofitel Los Angeles at Beverly Hills 5*, Beverly Hills 1805  EUR
Kalifornia on turistide poolt armastatud osariik Ameerika Ühendriikide läänerannikul. Seal leidub päikesepaistet ja supelrandasid, lumega kaetud mäestikke ja kanjoneid, kärestikulist rannajoont, Beverly Hillsi rikkust ja Hollywoodi filmitähtede sära, shopingu- ja kasiinokeskusi, ääretuid kõrbealasid ja viljapuuaedu. Peamised turisti­atraktsioonid on Los Angeles, San Francisco, San Diego, Grand Canyon, Santa Barbara ja Palm Springs.
Los Angelesi lennates tasuks kohapeal rentida auto ja sõita perega 43 km edasi Disneylandi. Kindlasti tasub külastada ka 215 km kaugusel asuvat San Diego loomaaeda või suunduda 6h auto-matkale Las Vegasesse - linna, mis kunagi ei maga. Mööda rannikut üles põhja poole sõites jääb 8h autosõidu kaugusele San Francisco ja Sacramento.

Näidispakkumise hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletid vastavalt Tallinn-Los Angeles (vastavalt valitud reisikuupäevadele ja vabade kohtade saadavusele lennuvedaja LOT Polish Airlines või Lufthansa)
- lennujaamamaksud
- majutus valitud hotellis (7 ööd)

Lisaks pakume:
- reisikindlustus
- autorent Teie poolt soovitud perioodiks
- Disneylandi 1 ja 2-päevane sissepääsupiletid
- transport lennujaam-hotell-lennujaam

Eesti kodanikud võivad sõita viisavabalt Ameerika Ühendriikidesse. Kõik reisijad peavad enne reisi taotlema elektroonilist reisiluba ESTA. See kehtib korduvreisimiseks 2 aastat ning taotlus maksab 14 USD reisija kohta. ESTA taotlemine käib läbi veebilehe: https://esta.cbp.dhs.gov

Näidishinnad individuaalpaketile alates kehtivad vajalike lennukohtade olemasolul hinnale vastavas broneerimisklassis ja vabade hotellitubade saadavusel. Reisi täpne hind sõltub valitud reisiperioodist ja reisi broneerimise ajast.

Märkused

Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Lisateave

Seotud riigid: Ameerika Ühendriigid

Seotud sihtkohad: Ameerika Ühendriigid, California: Los Angeles

Tellimisvorm