Teemareiside kataloog - Hong Kong

695 EUR

Hong Kong - Aasia värvikirev metropol

Näidispaketid Hong Kongi individuaalreisidele. Vali ise reisiperiood ning broneeri oma puhkusereis varakult, sest just nii garanteerid hea hinna-kvaliteedi suhte!

Hong Kong on Hiina Rahvavabariigi erihalduspiirkond, mis koosneb Lõuna-Hiina mere äärsest poolsaarest ja mitmest saarest. Victoria Peakist alla vaadates avaneb suurepärane vaade tervele suurlinnale ja lahele. Hong Kongi mägine maastik, kõrged pilvelõhkujad ja veepiir moodustavad kokku väga maalilise vaatepildi. Kogu linna ühistransport ja linnaliiklus on siin väga hästi oraginiseeritud, ideaalne koht šopinguks.
Linnas on palju Aasia erinevaid restorane, kus saab maitsta vägagi eksootilisi toite. Vaid 30-minutilise bussisõidu kaugusel suurlinnast jäävad kaunid liivarannad.
Soovitame öist kruiisi mööda tuledesäras Hong Kongi sadamaala, jälgida õhtul Kawlooni poolsaarelt enneolematut valgusetendust Symphony of Lights, minna vaatama delfiinietendust Ocean Park okeanaariumisse, teha paadisõit Aberdeeni traditsioonilisse kalurikülla või minna väljasõidule looduskaunile Lantau saarele. See saar on Hong Kongi territooriumi suurim saar ja peamiseks vaatamisväärsuseks on siin kõrgel mäel seisev Suure Buddha kuju, Po Lini klooster ja Disneyland.
Kui aega üle jääb, siis tasuks sõita ka hasartmänguparadiisi Macau saarele.

Avastusretk säravasse ja saginat täis Hong Kongi

Näidispakkumised on toodud 9-päevastele reisidele kohalviibimisega 7 ööd. Pakume just Teile sobivat reisi kestvust- saada meile täpsed soovid juba täna!

Park Inn (Tsim Sha Tsui) 2*, söökideta 695  EUR
South China 3*, hommikusöökidega 845  EUR
Best Western Plus Kowloon 4*, hommikusöökidega 925  EUR
Harbour Grand Hong Kong 5*, hommikusöökidega 1385  EUR
The Excelsior Hong Kong 4*, söökideta 1745  EUR
Marco Polo Hong Kong 5*, söökideta 1795  EUR
Hong Kong Disneyland 5*, hommikusöökidega 2040  EUR
Hyatt Regency Hong Kong 5*, hommikusöökidega 2045  EUR
Reisi maksumus sisaldab:
- edasi-tagasi lennupilet Tallinn-Hong Kong (SAS Scandinavian Airlines, Qatar Airways)
- lennujaamamaksud
- majutus valitud hotellis (7 ööd)
- toitlustus hotellis vastavalt valitud hotellile

Lisatasu eest pakume:
- reisikindlustus
- sihtkohas transport lennujaam-hotell-lennujaam
- laiema valik hotelle Hong Kongis
- lisaööd hotellis
- kohapealsed inglisekeelsed ekskursioonid

Hinnad on toodud ühele reisijale eeldusel, et koos reisib vähemalt 2 inimest. Näidishind alates kehtib vajalike lennukohtade olemasolul hinnale vastavas broneerimisklassis ja vabade hotellitubade saadavusel. Reisi täpne hind sõltub valitud reisiperioodist ja reisi broneerimise ajast.

Märkused

Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Lisateave

Seotud riigid: Hongkong
Seotud sihtkohad: Hongkong, Hongkong

Tellimisvorm