Teemareiside kataloog - Singapur- avasta Aasia suurlinnu

840 EUR

Singapur - modernne ning puhas linnriik Kagu-Aasias

Sooviksid veeta puhkuse sooja päikese all ja samal ajal saada osa linnamelust, näha eksootilisi taimi-loomi? Siis võib just Singapur olla üks ideaalilähedasi reisisihtkohti!

Singapur on omanäoline linnriik Kagu-Aasias, mis asetseb peasaarel ning veel 62 väiksemal saarel. Riigis elab umbes 5,5 miljonit elanikku, kellest 60% on kodanikud ning ülejäänud püsiva residentsusega elanikud. Kodanikest 74% moodustavad hiinlased, neile järgnevad malaid (10%), hindud (7%). Riigis on käibel korraga 4 ametlikku riigikeelt. Tegemist on tõeliselt multikultuurse linnriigiga ning see väljendub nii linnapildis kui ka arhitektuuris.
Linn jääb troopilisse kliimavöötmesse, mis tähendab aastaringset sooja ja niisket kliimat. Singapur sobib külastamiseks aastaringselt. Singapurist leiab heatasemelisi hotelle, kvaliteetseid restorane ja suurepäraseid shopinguvõimalusi. Samuti on linna Marina Bay lahe äärde rajatud grandioosseid vaatamisväärsuseid - Singapore Flyer vaateratas, tehisaed Gardens by The Bay, Marina Bay Sands hotell ja kaubanduskeskus. Singapuri üheks oluliseks atraktsiooniks on ka Sentosa tehissaar, kust leiab >b>Universali stuudiod, veepargi, liblika- ja putukapargid, meremuuseumi koos mereakvaariumiga. Sentosal on muuhulgas võimalik liivarannal nautida jahutavat kokteili ning kuuma aasia päikest!
Populaarseim shopingupiirkond jääb Orchard Road tänava ümbrusesse, omapärast linnamelu kohtab ka hiinalinnas ja hindude linnaosas Little India.
Kindlasti tasub veel mainida Singapuri loomaaeda, mis on ühtlasi maailma üks suurimaid. Singapuris viibides võiks kohustuslikuks külastuseks lugeda ka ööretki Night Safari pargis. Singapuris aja sisustamisega hätta ei jää!

Avasta enda jaoks põnev Singapur!

Näidispakkumises on toodud 10-päevane reis (majutusega 8 ööd) Singapuris. Saame pakkuda ka muid reisiperioode - küsi täpset pakkumist!

Fragrance Pearl 2*, söökideta 840  EUR
Fragrance Royal 2*, söökideta 945  EUR
Harbour Ville 3*, hommikusöökidega 975  EUR
Chancellor@Orchard 3+* hommikusöökidega 1125  EUR
Elizabeth 4*, hommikusöökidega 1205  EUR
Parkroyal on Beach Road 4*, hommikusöökidega 1289  EUR
Pan Pacific Singapur 5*, hommikusöökidega 1540  EUR
Shangri La's Rasa Sentosa 5*, hommikusöökidega 2130  EUR
Marina Bay Sands 5*, hommikusöökidega 3060  EUR
Reisiidee! Kruiisid algusega Singapurist, Loe lähemalt siit
Reisipaketi hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupilet Tallinn-Singapur (Turkish Airlines)
- lennujaamamaksud
- majutus valitud hotellis (8 ööd)
- toitlustamine vastavalt valitud hotellile

Lisatasu eest:
- edasi-tagasi transport lennujaam-hotell
- reisikindlustus
-kohapealsed inglisekeelsed ekskursioonid


Näidishinnad kehtivad vajalike lennukohtade olemasolul hinnale vastavas broneerimisklassis ja vabade hotellitubade saadavusel. Reisi täpne hind sõltub valitud reisiperioodist ja reisi broneerimise ajast.

Märkused

Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Lisateave

Seotud riigid: Singapur

Seotud sihtkohad: Singapur, Singapur

Tellimisvorm