Teemareiside kataloog - Tai imelised saared

819 EUR

Looduskaunid, imeliste randadega Tai saared väärivad avastamist!

Avasta imelisi Tai saari! Näidispaketid on toodud 14-päevastele reisidele algusega Tallinnast! Pakkumine kehtib soodsate kohtade saadavusel reisimiseks kuni 30.03.2019 (v.a jõulud-aastavahetuse periood).

Reisiperioodi võid ise vabalt valida - soodsaim hind kehtib vastavalt soodsate lennukohtade ja hotellitubade saadavusele 2018-2019.a hooajal.

Phuket

Taimaa suurim saar Phuket on tõeline pärl. Siinsed imeilusad rannad, kookospalmipuud, helesinised laguunid, põnev veemaailm ja maitsev tai söök muudavad puhkuse ideaalseks.

Bamboo Beach Hotel And Spa 3*, Patong Beach, söökideta majutus 819  EUR
Amora Beach Resort Phuket 3+*, Bangtao Beach, hommikusöögiga 1175  EUR
Rawai Palm Beach Resort 4*, Rawai, hommikusöögiga 1190  EUR
Swissotel Resort Phuket Kamala Beach 4*, Kamala Beach, hommikusöögiga 1245  EUR
Holiday Inn Resort Phuket Mai Khao Beach 4+*, Mai Khao, hommikusöögiga 1355  EUR
Andaman Seaview Hotel Karon 4*, Karon Beach, hommikusöögiga 1380  EUR
Mövenpick Resort & Spa 5*, Karon Beach, hommikusöögiga 1690  EUR
Kata Thani Phuket Beach Resort 5*, Kata Beach, hommikusöögiga 1985  EUR
Ainult lend Tallinn-Phuket-Tallinn 576  EUR
Viimane aeg planeerida üks mõnus puhkus Tai päikese all! Saadaval mugavate lennuühendustega individuaalreisid Tai suurimale saarele. Näidispakkumine on toodud 14-päevasele reisile, soovi korral saame pakkuda erineva kestvusega reise. Küsi juba täna pakkumist!

Soodushinnaga kohtade saadavus on parim novembris-detsembri esimeses pooles ja alates märtsi keskpaigast.

Koh Chang ja Koh Kood

Metsiku looduse ning piltilusate randadega Koh Changi saart peetakse Tai üheks ilusaimaks saareks! Reisiperiood kuni 11.12.2018

Koh Chang Thai Garden Hill Resort 3*, Koh Chang, hommikusöögiga 819  EUR
Koh Chang Resort & Spa 3*, Koh Chang, hommikusöögiga 829  EUR
Awa Koh Chang 4*, Koh Chang, hommikusöögiga 995  EUR
Emerald Cove Resort & Spa 5*, Koh Chang, hommikusöögiga 1230  EUR
Hotell Cham`s House 4*, Koh Kood, hommikusöögiga 1245  EUR
Ainult lend Tallinn-Bangkok-Tallinn 525  EUR
Koh Chang jääb Tai pealinnast Bangkokist ~320 km kaugusele, kuid pikk sõit paradiisisaarele tasub kindlasti ära. Koh Changi saarelt leiate metsiku looduse, heatasemelised hotellid ning suurepärased liivarannad. Koh Changi võrreldakse tihti riigi lõunaosas asuva Koh Samuiga. Paljude reisijad annavad oma plusspunktid just Koh Changile, kuna saar on veel massiturismist puutumata, rahulikum ning idüllilisem. Koh Changi ümbruses on mitmeid väikesaari, mis mõeldud eelkõige rahulikuks lõõgastuseks, kuna väikesaartelt tegevusi peale ujumise, päevitamise ning puhkamise eriti ei leia. Ühel neist, piltilusa rannajoone ja sensuaalse õhkkonnaga saarel nimega Koh Kood, õpivad lõõgastuma ja puhkust nautima ka kõige rahutuma hingega reisisellid.

Koh Phi Phi

Phi Phi saartel asuv Maya Beach on kindlasti üks enimpildistatud saari kogu Aasias. Randa teatakse ka kui filmi "The Beach" võttepaigana.

Phi Phi Chang Grand Resort & Spa 3*, ainult majutus 935  EUR
Hotell Phi Phi Erawan Resort 3+*, hommikusöögiga 1225  EUR
Viking Nature Resort 3*, hommikusöögiga 1495  EUR
Hotell Zeavola 5*, hommikusöögiga 2320  EUR
Phi Phi saared jäävad nii Phuketist kui Krabist üsna võrdsele kaugusele ning mõlemast sihtkohast on Phi Phiga väga hea praamiühendus. Saari on kaks - Phi Phi Don ja Phi Phi Leh. Suurem ja püsivalt asustatud saar on Phi Phi Don, mille keskuseks on Tonsai küla. Siit leiab rohkelt toidukohti, erinevalt tasemel hotelle, ööklubisid ning kaubandust. Tonsai on viimastel aastatel eriti populaarseks muutunud noorte seas ja põhjuseks elav ööelu ning igaõhtused rannapeod. Saarelt leiab imelisi paradiisirandu ning luksuslikke resorte, mis on ligipääsetavad ainult veetaksoga. Väiksem saar, Phi Phi Leh on asustamata ning sealt leiab imelised laguunid, lahesopid ning maailmakuulsa Maya ranna, mis on eelkõige tuntud filmi "The Beach" võttepaigana.

Koh Samui, Koh Phangan ja Koh Tao

Saartekolmik Samui, Phangan ja Tao asuvad Lõuna-Tai idarannikul ning pakuvad mitmekülgseid võimalusi täiusliku puhkuse veetmiseks!

Nice Beach Bungalow 3*, Koh Phangan, ainult majutus 899  EUR
First Residence Samui 3*, Koh Samui, ainult majutus 929  EUR
Pranee Amata 3*, Koh Tao ainult majutus 990  EUR
Montalay Beach Resort 3*, Koh Tao, hommikusöögiga 1095  EUR
Phangan Bayshore Resort 3+*, Koh Phangan, hommikusöögiga 1095  EUR
Salad Buri Resort & Spa 4*, Koh Phangan, hommikusöögiga 1180  EUR
Impiana Resort Chaweng Noi 4*, Koh Samui, hommikusöögiga 1345  EUR
Beach Republic The Residence 4+*, Koh Samui, hommikusöögiga 1455  EUR
Haadtien Beach Club 4*, Koh Tao, hommikusöögiga 1295  EUR
Renaissance Koh Samui Resort & Spa 5*, Koh Samui, hommikusöögiga 1865  EUR
Tuntuim saar on Koh Samui, mis on ka kolmes saarest suurim. See saar on aastaid olnud populaarne eelkõige peredega reisijate hulgas, kuid saared sobivad ka romantikaks, aktiivseks seikluseks kui ka rahulimaks puhkuseks. Koh Samuilt leiab heatasemelisi hotelle ning bungalosid, ilusad liivarannad, kauni looduse ning hea kohaliku toidu.
Kõrvalsaar, Koh Phangan on aastakümneid tuntud täiskuupidude saarena, kuid ka Phangan on viimastel aastatel end turundanud kui ideaalne peredele, paaridele ja rahuliku puhkuse armastajatele. Kui pidutsemine on koondunud saare kaguossa, Haad Rin-i külla, siis saare läänekaldalt leiab inimtühje randu, joogastuudioid ning fitness-keskuseid.
Kolmest saarest väikseim on Koh Tao ning tegemist on tõelise paradiisisaarega, kust leiab suurepäraseid randu, hingematvaid loodusvaateid ning erilise atmosfääri. Koh Tao on kõige rohkem tuntud suurepäraste sukeldumisvõimaluste poolest. Samuti saab Koh Taol sukeldumislitsentsi taotleda, sest kursuseid viivad saarel läbi kümned sukeldumisklubid. Ka snorgeldamisvõimalused on suurepärased ning värvilist veealust maailma näeb ka rannas snorgeldades.Kõikidel näidispakkumistel sisaldub hinnas:
- edasi-tagasi lennud Tallinn-Bangkok (Koh Changi), Tallinn-Koh Samui (Koh Samui, Koh Phangan, Koh Tao), Tallinn-Phuket (Phuket ja Phi Phi saared). Lennuvedajad olenevalt valitud lendudest: Turkish Airlines, Finnair, Bangkok Airways, Lufthansa, Qatar Airways
- lennujaamamaksud
- majutus valitud hotellis (12 ööd)
- hommikusöögid hotellis vastavalt valitud reisile

Lisaks pakume:
- edasi-tagasi transport lennujaamast sihtkohta
- reisikindlustus
- lisaööd sihtkohas
- inglisekeelsed ekskursioonid

Kõik hinnad on toodud ühele reisijale eeldusel, et reisijaid on vähemalt kaks. Tegemist on näidispakkumistega ning hotellivalik sihtkohas on suurem. Reisi maksumuse täpne hind sõltub valitud reisiperioodist ning soodsa hinnaga kohtade saadavusest.

Märkused

Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Lisateave

Seotud riigid: Tai
Seotud sihtkohad: Tai, Bangkok , Tai, Koh Samui , Tai, Krabi , Tai, Phuket , Tai, Trat & Koh Chang

Tellimisvorm