Teemareiside kataloog - Suurbritannia, London

223 EUR

London - kuninglikud ehitised ja kroonijuveelid.

London on nauditav linn, mis pakub nii ajalooväärtusi kui ka meelelahutust. Pakume 4 päevaseid individuaalpakette 20.05-15.12.2018.

Four Stars 3* (h/s) 223  EUR
Royal National 3* (h/s) 299  EUR
Park Lane Mews 4* (h/s) 425  EUR
Ainult edasi-tagasi lennupilet 124  EUR
Sihtkohas pakume ka teisi 2-5* hotelle. Küsi pakkumist!

Vaatamisväärsuste nimistul ei näi lõppu olevat. Taju kuninglikku õhkkonda Buckingham Palace`i vahtkonnavahetust jälgides, leia kosutust Hyde Park`is, heida pilk kuulsale kellatornile Big Ben. Omalaadset London Bridge`i peetakse tuntuimaks sillaks maailmas. Gooti stiilis Westminister Abbey on sajandeid olnud Inglismaa valitsejate kroonimis- ning matmiskirikuks. London on just õige koht, kus kuulata mõnd A.L.Webberi paljukiidetud muusikalidest.
Ostuhuvi rahuldavad nii väikesed tänavapoed kui ka kirevad turuletid ning suursugused kaubamajad, milledest tuntuim on Harrods. Õhtuseks meelelahutuseks pakub metropoolne linn erinevaid teatreid, kinosid, restorane ja ööklubisid. Kui jalad on väsinud, saab kogu Londonit vaadata fantastilise London Eye vaaterattalt.

Hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupilet Tallinn-London
- lennujaamamaksud
- majutus valitud hotellis

NB! Äraantav pagas lisatasu eest!

Hinnad on toodud ühele reisijale eeldusel, et reisijaid on vähemalt kaks.
Kohtade saadavus erinevatele väljumistele muutub pidevalt. Vastavalt väljumistele ja sooduspakkumistele võivad muutuda ka hinnad. Lisainfot vabade lennukohtade olemasolust ja hotellipakkumisi küsi oma reisikonsultandilt.

Lisaks pakume edasi-tagasi transporti lennujaamast hotelli, reisikindlustust ning kohapealseid inglisekeelseid ekskursioone.

Märkused

Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Lisateave

Seotud riigid: Suurbritannia
Seotud sihtkohad: Suurbritannia, London

Tellimisvorm