Teemareiside kataloog - Prantsusmaa, romantiline Pariis

269 EUR

PARIIS

Maitsekas ning ülielegantne – see on Pariis. Tänu kunstile ja kultuurile on see Seine'i metropol tänapäeval üks maailma igatsetumaid reisisihte. Pakume 4-päevaseid individuaalpakette ajavahemikul 20.05-15.12.2018.

Hibiscus Republique 2* (h/s) 269  EUR
Comfort Davout Nation 3* (h/s) 325  EUR
Lautrec Opera 3* (h/s) 380  EUR
Mercure Paris 19 Philharmonie 4* (h/s) 390  EUR
Mercure Paris Pigalle Sacre Coer 4* (h/s) 440  EUR
Ainult lennupilet Tallinn-Pariis-Tallinn 197  EUR
Saadaval on ka teisi 3-5* hotelle. Küsi julgelt pakkumist!

Siia tullakse ikka ja jälle nautima imeilusaid vaateid Eiffeli tornile ja Montmartre'ile, jalutama mööda Seine'i jõe kaldapealseid. Kohustuslikke vaatamisväärsusi on Pariisis terve pika nimekirja jagu, nt Notre-Dame'i katedraal, Louvre kunstimuuseum, Triumfikaar. Lisaks on võimalik külastada Disneyland lõbustusparki, mis asub Pariisist vaid 36 km kaugusel. See on maailm, mille põnevad temaatilised atraktsioonid, poekesed, restoranid ja muinasjututegelased moodustavad omaette universumi ja tegevust jätkub siin nii suurtele kui väikestele. Lisaks Disneyland'ile tasub külastada ka Asterix'i huviparki, mis asub 30 km Pariisist põhja pool ja sobib aja veetmiseks samuti kogu perele.

Hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupilet Tallinn-Pariis
- lennujaamamaksud
- majutus valitud hotellis

NB! Äraantav pagas lisatasu eest!

Lisaks pakume edasi-tagasi transporti lennujaamast hotelli, reisikindlustust ning kohapealseid inglisekeelseid ekskursioone.

Märkused

Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Lisateave

Seotud riigid: Prantsusmaa
Seotud sihtkohad: Prantsusmaa, Pariis

Tellimisvorm