Suusareisid ja suusapuhkus  >  Prantsusmaa  >  Prantsusmaa otsereisid Tallinnast 259€

Suusareisid ja suusapuhkus - Prantsusmaa otsereisid Tallinnast

259 EUR

Suusatajate paradiis Prantsusmaal!

Lai valik erineva pikkuse ja raskusega suusaradasid ning Alpide lummav ilu hämmastavad ka kõige valivamaid ja kogenumaid reisijaid.

Prantsuse Alpide südames asuv Les Arcs PARADISKI on mitmekülgsete võimalustega suusakeskus ja on Euroopa üks suurimaid pakkudes üle 400 km laskumisi vaadetega taamal sirguvale Mont Blancile. 70% kogu suusakeskusest asub kõrgemal kui 2000 m merepinnast, laskumised ualtuvad ka kahele liustikule ning terve hooaja vältel on rajatingimused reeglina suurepärased.

Prantsuse Alpides asuvad külad on küllaltki erinevad. Siin leidub vanu puitmaju ja ka moodsaid hotelle. Prantsuse suusakuurortite hotellid on Alpide ühed kallimad, kuid pakutav teenindus on selle eest laitmatu. Samas on võimalik majutuda soodsamalt mägimajakestes (Chalet) või apartement-tüüpi hotellides.

Pärast päeva suusamäel järgneb meelelahutus suusakuurordis: restoranides ja baarides saate proovida kõige erinevamaid jooke ja sööke; ujumisbasseinid; mudavannid; lõdvestavad massaažid; õhtused filmilinastused vabas õhus.

Lenda Prantsuse Alpidesse otse Tallinnast!

Suurepärase uudisena toimuvad Prantsuse suusareisid algusega Tallinnast jaanuaris laupäeval 12.01, 19.01 ja 26.01.2019. Otselennud Tallinnast on Lyonisse, kust toimuvad transfeerid erinevatesse Prantsuse Alpide suusaküladesse.

Apartments (in Les 2 Alpes) söökideta, Lyon 259  EUR
Apartemendid (Belle Plagne) 2* (söökideta), La Plagne 285  EUR
Residence Plagne Lauze 3* (söökideta), La Plange 329  EUR
Residence Eureca 3*(söökideta), Brides les Bains 355  EUR
Residence Prestige Front De Neige 4* (söökideta), La Plange 529  EUR
Golf Hotel 4* (h/s), Brides les Bains 519  EUR
Altis Val Vert 3* (h/s), Brides les Bains 605  EUR
Ainult lennupilet Tallinn-Lyon-Tallinn 79  EUR
Pakume laia valikut apartemente ning hotelle Prantsusmaa Alpide kuurortites: Les 3 Vallées, Meribel, Méribel-Mottaret, La Plange. Saadaval erineva suurusega apartemente, mis majutavad ka suuremaid seltskondi - küsi pakkumist meie reisikonsultandilt!

NB! Reisipaketi hinnale võib lisanduda kohalik turismimaks (tasumine kohapeal). Samuti võivad majutusasutused kohapeal küsida deposiiti sularahas. Täpsem info meie reisikonsultandilt! Vastutav reisikorraldaja on Novatours.

Reisipaketi hind sisaldab:
- edasi-tagasi lend Tallinn-Lyon (Smartlynx)
- sihtkohas transfeer lennujaam-hotell-lennujaam
- majutus sihtkohas 7 ööd
- toitlustamine vastavalt valitud hotellile
- sihtkohas reisiesindaja teenused

Lisatasu eest:
- reisikindlustus
- sihtkohas suusavarustus ja mäepiletid
- ühene majutus

Märkused

Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Lisateave

Seotud riigid: Prantsusmaa
Seotud sihtkohad: Prantsusmaa, Rhône-Alpes, Lyon , Prantsusmaa, Savoie: Paradiski

Tellimisvorm