Puhka Eestis - Spa-puhkus - Pärnu, Strand Spa & Conference Hotel

Strand Spa & Conference Hotell Pärnus

Strand Spa & Conference Hotellis on võimalik veeta meeldejääv perepuhkus, nautida spaa- ja veemõnusid. Samuti korraldada konverentse ja üritusi. Enamus tubadest on kauni vaatega Pärnu lahele.

Strand SPA & Konverentsihotellis on 187 mugavat tuba, nendest enamus kauni merevaatega. Ka kõige nõudlikum klient leiab endale sobiva lahenduse ööbimiseks: valikus on standardtoad, luksuslikud sviidid, toad allergikutele ning erivajadustega külastajatele.

Strand hotellis on 80-kohaline à la carte restoran, mida eriürituste korral on võimalik suurendada kuni 160-kohaliseks restoranialaks.

Lobby baari menüü on koostatud eesmärgiga pakkuda kiiret ja tervislikku kehakinnitust ning puhtaid maitseid. Siit leiate hea valiku salateid ja kergeid eelroogasid. Klientide südame võitnud kondiitritoodete letist leiate kohapeal valmistatud, säilitusaineteta ning imemaitsvaid kooke ja torte.

Hubane soojades toonides spaa on mõnusaks lõõgastuseks, pakkudes auru- ja soome sauna mõnusid, soojendusega laavakivitoole, massaaži- ja mullivanni ning jahutavat basseini. Suvekuudel on avatud lamamistoolidega terrass, kus saab mugavalt aega veeta ja karastavaid jooke nautida.
Korraga mahutab spaa kuni 50 külalist ja vajadusel saab spaad kasutada nii laste sünnipäevade kui ka erapidude korraldamiseks.

34 EUR

Mõnus puhkus suvepealinnas

Naudi Pärnu linna võlusid igal aastaajal

Majutuse hind perioodil 01.01-09.05 ja 13.09-30.12 2021
1 inimene kaheses toas34 EUR
1 inimene superiortoas39 EUR
Majutuse hind perioodil 10.05-24.06 ja 09.08-12.09 2021
1 inimene kaheses toas39 EUR
1 inimene superiortoas44 EUR
Majutuse hind perioodil 25.06-08.08 2021
1 inimene kaheses toas53 EUR
1 inimene superiortoas72 EUR
Sõltuvalt hotelli täituvusest ning nõudlusest võib päevahind muutuda.
Rõduga tubade tellimisel lisatasu 10€/öö kohta
Lapsed kuni 3a. (k.a.) jagavad tuba täiskasvanutega tasuta. Lisavoodi lastele vanuses 4-11a al 20€/ ööpäev.

Hind sisaldab:
- majutus valitud toas, koht kaheses toas 1 öö
- spaa- ja saunakeskuses kasutamine
- jõusaali kasutamine
- buffee-hommikusöökMärkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tervise ja ohutusega seotud lisateave
Oleme teinud endast oleneva, et eelpool toodud viited oleks õiged, kuid me ei saa vastutada kui nende väliste saitide haldajad on aadresse muutnud ning muutused ei ole siin kajastatud; samuti ei vastuta me nendes saitides kuvatud teabe õigsuse eest.

Lisateave
Seotud riigid: Eesti
Seotud sihtkohad: Eesti, Pärnu
Tellimisvorm