Puhka Eestis - Spa-puhkus - Pärnu, Strand Spa & Conference Hotel

Strand Spa & Conference Hotell Pärnus

Strand Spa & Conference Hotellis on võimalik veeta meeldejääv perepuhkus, nautida spaa- ja veemõnusid. Samuti korraldada konverentse ja üritusi. Enamus tubadest on kauni vaatega Pärnu lahele.

Strand SPA & Konverentsihotellis on 187 mugavat tuba, nendest enamus kauni merevaatega. Ka kõige nõudlikum klient leiab endale sobiva lahenduse ööbimiseks: valikus on standardtoad, luksuslikud sviidid, toad allergikutele ning erivajadustega külastajatele.

Strand hotellis on 80-kohaline à la carte restoran, mida eriürituste korral on võimalik suurendada kuni 160-kohaliseks restoranialaks.

Lobby baari menüü on koostatud eesmärgiga pakkuda kiiret ja tervislikku kehakinnitust ning puhtaid maitseid. Siit leiate hea valiku salateid ja kergeid eelroogasid. Klientide südame võitnud kondiitritoodete letist leiate kohapeal valmistatud, säilitusaineteta ning imemaitsvaid kooke ja torte.

Hubane soojades toonides spaa on mõnusaks lõõgastuseks, pakkudes auru- ja soome sauna mõnusid, soojendusega laavakivitoole, massaaži- ja mullivanni ning jahutavat basseini. Suvekuudel on avatud lamamistoolidega terrass, kus saab mugavalt aega veeta ja karastavaid jooke nautida.
Korraga mahutab spaa kuni 50 külalist ja vajadusel saab spaad kasutada nii laste sünnipäevade kui ka erapidude korraldamiseks.

39 EUR

Mõnus puhkus suvepealinnas

Naudi Pärnu linna võlusid igal aastaajal

Majutuse hind kuni 31.12.2019:
1 inimene kaheses toas 39  EUR
1 inimene juuniorsviidis 52  EUR
1 inimene Marine Deluxe sviidis 52  EUR
NB! Majutuse hind sõltub hooajast (soodsaim hind saada 16.09-30.12.2019)

Lapsed kuni 3a. (k.a.) jagavad tuba täiskasvanutega tasuta. Lapsed vanuses 4-12a maksavad 22 EUR lisavoodi eest.

Hind sisaldab:
- majutus valitud toas, koht kaheses toas 1 öö
- spaa- ja saunakeskuses kasutamine
- jõusaali kasutamine
- hommikusöögid

Lisatasu eest:
- lisaööd hotellid
- üksinda reisija puhul ühese toa lisamaks

Märkused

Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Lisateave

Seotud riigid: Eesti
Seotud sihtkohad: Eesti, Pärnu

Tellimisvorm