Puhka Eestis - Spa-puhkus - Tartu, V Spa & Conference Hotel

V Spa & Hotel

Tule tutvuma ja puhkama uues spaahotellis!

2016.a detsembris avas Tartus uksed Lõuna-Eesti suurim V spaahotell ja konverentsikeskus, asukohaga Tartu vana kaubamaja parkla alal. V spaa- ja konverentsihotelli 79 numbritoa hulgas on nii parimaid puhkevõimalusi pakkuvaid superior ning deluxe tube kui erilahendusega ruumikaid stuudiotube. Lisaks on valikus 2 luksuslikku sviiti. Hotellitubade varustatuse tase vastab nelja tärni nõuetele ning tubade ruumikus võimaldab lisavooditega ööbida kolmel kuni kuuel külalisel. Koduse hubasuse loovad põrandaid katvad pehmed villavaibad ning valikus on ka allergiavabad parketiga toad. Hotell ja spaa asuvad uues multifunktsionaalses ärikvartalis koos maailmakuulsate brändikaupluste, mõnusate kohvikute ja laste mängumaaga, pakkudes tegevust ka pikemateks puhkusepäevadeks.
V toob ühe katuse alla kokku ka kõige nõudlikuma puhkuse- või ärituristi soovitud teenused!

69 EUR

Spaa ja linnapuhkus Tartus

Majutuse hinnad sisaldavad rikkalikku hommikusööki, piiramatut V Spaa sauna- ja basseinikeskuse külastust. Hinnad alates antud 1 öö kohta.

1 inimene kaheses toas, superior toas69 EUR
1 inimene kaheses toas, deluxe toas79 EUR
1 inimene kaheses toas, sviidis145 EUR
Lisavoodi lapsele 6-15.a20 EUR
Lisavoodi lapsele al 16.a35 EUR
Lisavoodi lapsele kuni 5.a - TASUTA
* R-L kehtib kallim hind.
NB! Majutust broneerides tasub täpsustada, kas hind on juba koos spaa-pääsmega või tuleb vee- ja saunamaailma pääse eraldi veel juurde osta!
Küsi pakkumisi ka erinevatele lõõgastuspakettidele!

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Hind antud 1 reisija kohta majutusega 2-sest toast. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tervise ja ohutusega seotud lisateave
Oleme teinud endast oleneva, et eelpool toodud viited oleks õiged, kuid me ei saa vastutada kui nende väliste saitide haldajad on aadresse muutnud ning muutused ei ole siin kajastatud; samuti ei vastuta me nendes saitides kuvatud teabe õigsuse eest.

Lisateave
Seotud riigid: Eesti
Seotud sihtkohad: Eesti, Tartu
Tellimisvorm