Puhka Eestis - Spa-puhkus - Tartu, V Spa & Conference Hotel

V Spa & Hotel

Tule tutvuma ja puhkama uues spaahotellis!

2016.a detsembris avas Tartus uksed Lõuna-Eesti suurim V spaahotell ja konverentsikeskus, asukohaga Tartu vana kaubamaja parkla alal. V spaa- ja konverentsihotelli 79 numbritoa hulgas on nii parimaid puhkevõimalusi pakkuvaid superior ning deluxe tube kui erilahendusega ruumikaid stuudiotube. Lisaks on valikus 2 luksuslikku sviiti. Hotellitubade varustatuse tase vastab nelja tärni nõuetele ning tubade ruumikus võimaldab lisavooditega ööbida kolmel kuni kuuel külalisel. Koduse hubasuse loovad põrandaid katvad pehmed villavaibad ning valikus on ka allergiavabad parketiga toad. Hotell ja spaa asuvad uues multifunktsionaalses ärikvartalis koos maailmakuulsate brändikaupluste, mõnusate kohvikute ja laste mängumaaga, pakkudes tegevust ka pikemateks puhkusepäevadeks.
V toob ühe katuse alla kokku ka kõige nõudlikuma puhkuse- või ärituristi soovitud teenused!

60 EUR

Spaa ja linnapuhkus Tartus

Majutuse hinnad sisaldavad rikkalikku hommikusööki, piiramatut V Spaa sauna- ja basseinikeskuse külastust. Hinnad alates antud 1 öö kohta.

1 inimene kaheses toas, superior toas 60  EUR
1 inimene kaheses toas, deluxe toas 70  EUR
1 inimene kaheses toas, sviidis 115  EUR
Lisavoodi lapsele 6-15.a 20  EUR
Lisavoodi lapsele al 16.a 35  EUR
Lisavoodi lapsele kuni 5.a - TASUTA
* R-L kehtib kallim hind.

Märkused

Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Lisateave

Seotud riigid: Eesti
Seotud sihtkohad: Eesti, Tartu

Tellimisvorm