Puhka Eestis - Spa-puhkus - Pärnu, Estonia Resort Hotel & Spa

ESTONIA Resort Hotel & Spa 4*

ESTONIA Resort Hotel & Spa 4* asub Pärnu rannarajoonis, kesklinna lähedal.

Uues kuurorthotellis on 106 kõigi mugavustega nelja tärni tasemele vastavat hotellituba. Kõik toad on mittesuitsetajatele ja sobivad allergikutele. Kaks Deluxe tuba on invatoad, pakkudes mugavaid tingimusi ratastoolis kliendile. Majutuse hind sisaldab alati buffet-hommikusööki hotelli restoranis NOOT ja piiramatu ajaga spaa- ja saunakeskuse külastust.
Hotelli spaa- ja konverentsimaja 1. korrusel asub KONVERENTSIKESKUS enam kui 300 külalisele. 2. ja 3. korrusel on külastajate kasutuses ainulaadne SPAA- ja SAUNAKESKUS koos AKTIIVSPAAGA, kus kliendid saavad teadlikult tegeleda oma tervise, keha ja meele tasakaalustamisega nii spaahoolitsusi nautides kui ka jooga ja rühmatundides.

79 EUR

Majutuse hinnakiri

Hinnad sõltuvad majutuse perioodist.

1 koht 2-sest standard toast79 EUR
Lapsed:
0-3a (k.a) tasuta, beebivoodi 10 € ühekordne tasu
4-14a (k.a) lisavoodil 25 €/öö. Standard ja superior toad mahutavad max 1 lisavoodi, tubade arv on
piiratud ja tuleb alati ette tellida.

Aadress: Estonia Resort Hotel & Spa, A.H.Tammsaare 4a/6, 80010 Pärnu, Eesti.

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tervise ja ohutusega seotud lisateave
Oleme teinud endast oleneva, et eelpool toodud viited oleks õiged, kuid me ei saa vastutada kui nende väliste saitide haldajad on aadresse muutnud ning muutused ei ole siin kajastatud; samuti ei vastuta me nendes saitides kuvatud teabe õigsuse eest.

Lisateave
Seotud riigid: Eesti
Tellimisvorm