Puhka Eestis - Spa-puhkus - Saaremaa, Rüütli Spa Hotell

Rüütli Spa Hotell 3*

Spa Hotell Rüütli asub Kuressaare linnapargi ja jahisadama vahetus läheduses kaunil promenaadil. Oma huvitava arhitektuuri, sõbraliku personali ja mitmekesise teenustevalikuga on Rüütli saanud paljude klientide vaieldamatuks lemmikuks.

Spa Hotell Rüütli Saaremaal on ideaalne puhkusekoht peredele, pakkudes nii lastele, noortele kui täiskasvanutele erinevaid ajaveetmis- ja lõõgastusvõimalusi. Kui lapsevanemad lõõgastuvad terviseprotseduure või iluhoolduseid nautides, saavad lapsed aega veeta mängutoas.
Hotellis on oma veekeskus, kus on 25 m pikkune bassein, lastebassein, mullivann ja 52 m pikk veeliumägi. Lisaks saab vaba aega veeta squashisaalis, piljardisaalis või lauatennist mängides.
Hotellis on kokku 96 tuba. Toad asuvad üle 3 korruse ja enamik neist pakub suurepärast vaadet naabruses asuvale lossile või Kuressaare linnapargile.Kõikidel tubadel on rõdu või terrass. Lisaks teistes Saaremaa Spa Hotellides pakutavatele raviteenustele pakub Spa Hotell Rüütli teist laadi raviteenuseid. Energiakapsel (NeoQi), valgusravi (UVA, UVB + SAD), relaksatsioonikamber, infrapunasaun, lokaalne külmaravi, Hydrojet vesimasaaživoodi, muusikaravi jm.

40 EUR

Majutuse hinnad Rüütli Spa hotellis

Soodsaim majutusperiood pühapäevast-nelljapäevani 01.01-31.12.2021.

Hind 1 täiskasvanule kaheses standardtoas (1 öö) olenevalt nädalapäevast ning perioodist:

Pühap-neljap - 40 EUR
Reede-laup - 45 EUR

Hinnas sisaldub:
- majutus Rüütli Spa hotelli standardtoas, 1 inimene kaheinimesetoas, 1 öö
- hommikusöök hotellis
- sauna ja veekeskuse piiramatu kasutus
- jõusaali kasutus
- tasuta parkimine
- traadita interneti WiFi kasutamine

Lisatasu eest:
- lisavoodi lapsele 3-16.a al 18 EUR
- lisavoodi täiskasvanule al 30 EUR
- ühene majutus
- spa-ja raviteenused

Majutuse hind on toodud 1 inmesele eeldusel, et ühes toas majutub vähemalt 2 inimest. Saadaval majutuse pakkumised ka sviidis ja peretubades. Rüütli Spa hotellis on check in alates kl 15:00 ja check out 12:00

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Hind antud 1 reisija kohta majutusega 2-sest toast. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tellimisvorm