Puhka Eestis - Spa-puhkus - Võru, Kubija hotell-loodusspaa

45 EUR

Kubija hotell-loodusspaa

Lõuna-Eestis, männimetsade ja järvede vahel asuv Kubija hotell-loodusspaa on hubane ja mugav majutuskoht. Siin saad lubada endale hellitavaid kehahooldusi ja spaa-ja saunamõnusid ning puhates või tervist kosutades leida kooskõla looduse ja iseendaga

1 inimene kaheses toas (majutus P-N) 45 EUR
Võru kesklinnast 4 km kaugusel männimetsas asuvas spaa- ja saunakeskuses saad nautida vee- ja saunamõnusid. Spaa- ja saunakeskuse on kokku 5 erineva suuruse, sügavuse ja temperatuuriga veesilma. Saunamõnusid on võimalik nautida 4 sisesaunas ning kahes välisaunas (välisaunad on avatud R-P 14-22:00)

Lisaks hotell-loodusspaa hoolitsustele saad mõnusalt aega veeta ka hotelli ümbruses – männikus looklevad valgustatud jooksu- ja suusarajad, läheduses on Kubija paisjärv. Lapsi rõõmustab lastetuba ja mänguväljak.

Hotell-loodusspaa on ka suurepärane koht seminaride pidamiseks, sest maaliline loodus inspireerib eriti lennukaid ideid. Peale tegusat päeva saab kosutada ennast hellitavate hoolitsustega loodusspaas või lõõgastuda uues spaa- ja saunakeskuses.

Hotellis on 60 mugavalt sisustatud tuba: avar sviit saunaga, hubased standardtoad, looduslikest materjalidest tehtud siseviimistlusega savisviidid. Järve ääres on 16-kohaline muruplatsiga karavaniparkla.

Lastega peredel tasub Lõuna-Eestis kindlasti külastada Pokumaad, Liikluslinna, Nõiariiki, Alaveski Loomaparki, Taevaskoda, Piusa koopaid ning käia ära Eesti kõrgeima mäe tipus Suurel Munamäel. Võru linna külje all asub kohe Tamula järv oma imekauni liivaranna, mänguväljakute ja promenaadiga.

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tellimisvorm