Puhka Eestis - Spa-puhkus - Toila, Toila Spa Hotell

Toila Spa Hotell Toilas, Ida-Virumaal

Toila SPA Hotell asub kõrgel merekaldal, tuntud Toila-Oru pargi vahetus läheduses. Privaatne asupaik annab parima võimaluse puhkamiseks ning kaunis merevaade turgutab vaimu ja loovust.

Toila on olnud inspiratsiooniallikaks ja puhkamise kohaks nii eesti, kui ka vene kultuurieliidile juba 20. sajandi algupoolel.

Täna pakub hotell lisaks kosutavale vaikusele ja kaunile loodusvaatele erinevaid puhkepakette ja konverentside korraldamise võimalust.

Toila SPA Hotellis on 280 majutuskohta. Ühe- ja kahekohalised toad, mugavust ja avarust pakuvad junior sviidid ja sviidid. Kõigis tubades on dušš, WC, kaabel-TV ja hommikumantel. Hotelli fuajees levib WIFI.
Hotelli kõrval asub „Männisalu kämping”, kus on 85 majutuskohta, telkimispaigad ja haagissuvilate parkimiskohad.

Toila tervisekeskusel on kaks suunda:
medical-spa - klassikalised raviprotseduurid
wellness-spa - lõõgastavad, eksklusiivsed kehahooldused.

Toila Termid on Vana-Rooma stiilis ehitatud saunakeskus, kus on 6 erinevat sauna (soolasaun, infrapunasaun, aurusaun, soomesaun, aroomisaun, katusesaun), mullivannid, veealused massaažid, kosed ja puhkeala vaatega merele.
Wellness-keskus „Orhidee” on rahuliku kulgemise, meelisklemise ja endaga olemise oaas. Seal on bassein veealuse muusika ja värvimänguga, jaapani saun, meesaun, soome saun, aurusaun ning karastamiseks bassein(10 kraadi).

A'la carte restoran Mio Mare on õdus paik, kus pere ja sõpradega nautida maitsvat toitu ja muusikat.
Erinevate puhkepakettide hinnas sisaldub toitlustamine buffet´s, kus on kodused toidud, värsked salatid, sõbralik teenindus.
Hotelli fuajees on mugav lobby-baar, kus saab ka värskeid ajalehti lugeda.

Toila SPA Hotell on üks peamistest konverentside korralduskohtadest Ida-Eestis Virumaal. Toila SPA Hotellis on konveretsisaal max 80 inimesele (esitlustehnika hinna sees), nõupidamiste ruum 12 inimesele, banketisaal max 30 inimesele.

Ilusalongis saab nautida kosmeetiku, juuksuri, maniküüri ja pediküüri teenuseid.

Hotellis on oma ujula (25m), jõusaal, avatud on uus ja avar mängumaa, kus on 2 lastetuba erinevas vanuses lastele.

Toila Spa hotelli kõrval on uus 15-rajaline minigolfikeskus, üks esimesi omalaadseid kogu Põhja-Euroopas. Kohe hotelli kõrval kulgevad Toila ja Oru pargi terviserajad. Suvel on võimalik aega veeta Toila rannas.

45 EUR

Majutuspakett Ida-Virumaal

Hotell asub paaritunnise autosõidu kaugusel nii Tallinnast kui ka Peterburist, tuntud Toila-Oru pargi vahetus läheduses.

Hinnad on toodud 1 inimesele eeldusel, et ühes toas majutub 2 inimest.

Majutuse hind sisaldab:
- 1 koht kaheses toas, 1 öö
- hommikusöök
- termide, ujula ja saunakeskuse piiramatu kasutus

Lisatasu eest:
- lisavoodi lapsele 4-14.a hind 18 EUR
- teised toatüübid (sviit, apartement)
- raviprotseduurid, kehahooldused

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

Lisateave
Seotud riigid: Eesti
Tellimisvorm