Puhka Eestis - Spa-puhkus - Pärnu, Tervise Paradiis spaa-hotell & veekeskus

Spa Tervise Paradiis Pärnus 4*

Pärnu linna  mererannal asuvas Tervise Paradiisis saad võtta aja maha igal ajal.

Hotelli enamike tubade rõdudelt avaneb kaunis vaade Pärnu lahele. Majas on spaa, spordikompleks, bowling, a'la carte ja buffet-restoran, baarid, avalik internetipunkt ning Eesti suurim veekeskus.

Parima lõõgastava puhkuse veetmiseks ootavad Teid mugavad kahekohalised standardtoad. Lastega puhkajad saavad peatuda peretubades, mis koosnevad kahest omavahel vaheuksega ühendatud standardtoast (neli voodikohta + kahe lisavoodikoha võimalus). Luksusearmastajatele on Tervise paradiisis saunaga sviidid. Liikumisraskustega inimestele on hotellis ka invatoad.

Tervise Paradiisis ootavad Teid lõõgastavad spaa-hoolitsused ja tervistavad kuurortravi protseduurid. Professionaalne spaa-personal aitab Teil teenuste hulgast teha just Teile sobiva valiku.
Spaalõõgastuste ja ravide seast leiab midagi ideaalselt igaüks. Paljude erinevat liiki massaažide kõrval pakuvad naudinguid mitmed veeprotseduurid, osokeriit- ja parafiinravi, tervisekapsel, soolakamber, ravidušid jt protseduurid.

Veepargis leiavad tegevust nii suured kui väikesed, nii noored kui vanad veesõbrad. Julgemaid ootab 4 meetri kõrgusel asuv hüppeplatvorm, kus vesi seal all on 4 meetri sügavune. Lõbusa adrenaliinisüsti saavad kõik liutorudest ja kärestikulisest mägijõest alla tuhisejad. Keerdtrepp viib 11 meetri kõrgusel asuvale stardiplatvormile, kus paikneb 4 erinevat liugtoru. Pikemad neist on 85-meetri pikkused. Lühim toru on ennekõike mõeldud väikelastele. Torudes liuglejad ei maandu basseini, vaid turvakanalisse.
Veepargis ootavad Teid lisaks basseinid, mullivannid, kosed, Soome saun, aurusaun, Aqua baar, sooja veega välibassein (avatud ka talvel!), suveterrass ja baar.

Lõuna ja õhtusöögi nautimiseks on Tervise Paradiisis mitu erinevat õdusat paika. Tervise Paradiisi kokad hoolitsevad selle eest, et pakkuda Teile meeldivaid elamusi kõigis meie restoranides ja kohvikutes.
Mitmekülgne hommikusöök meie buffet restoranis sisaldab nii traditsioonilisi hommikutoite kui eriliselt tervislikke komponente. Eriti hõrgutavad road ja peakoka parimad meistriteosed ootavad teid a’la carte restoranis. Pärnu linna parim merevaade saab võimalikuks Romantic baaris, maitsvad pannkoogid ja grillroad ootavad Teid kiirtoidurestoranis Neptun Grill. Aqua baar võimaldab aga kokteile nautida otse varbad basseinis ja bowlingus olev Bowlingu baar pakub kehakinnitust kuuliveeretamise vahele.

49 EUR

Peata aeg paradiisis!

Mõnusaks puhkuseks on vaja vaid maitsvat toitu, lõõgastust veepargis ja värskendavat und mugavas voodis.

Majutuse soodsamad hinnad P-N
1 koht kaheses standard toas, 1 öö 49 EUR
1 koht saunaga sviidis, 1 öö69 EUR
1 koht peretoast, 1 öö87 EUR
NB! Reedest - pühapäevani kehtivad kõrgemad hinnad!
Majutus kahekohalises toas perele võimalik 2 täiskasvanut ja 1 laps vanuses 3-15.a k.a lisavoodil, lisatasu eest
Majutus mugavas peretoas võimalik 2 täiskasvanule ja 2 lapsele vanuses 3-15 aastat (15 a k.a.)

Hind sisaldab:
- 1 koht valitud toast, 1 öö
- hommikusöök buffet-restoranis
- veekekskuse ja sauna kasutamine 6:30-15:00
- jõusaali ja ujula kasutamine 06:30-15:00
- hommikumantel ja sussid

Saabumine hotelli alates 14:00, lahkumine kella 12:00-ks.

Küsi pakkumisi ka erinevatele lõõgastuspakettidele!

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Hind antud 1 reisija kohta majutusega 2-sest toast. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tervise ja ohutusega seotud lisateave
Oleme teinud endast oleneva, et eelpool toodud viited oleks õiged, kuid me ei saa vastutada kui nende väliste saitide haldajad on aadresse muutnud ning muutused ei ole siin kajastatud; samuti ei vastuta me nendes saitides kuvatud teabe õigsuse eest.

Lisateave
Seotud riigid: Eesti
Seotud sihtkohad: Eesti, Pärnu
Tellimisvorm