Puhka Eestis - Spa-puhkus - Tallinn, Tallink Spa & Conference Hotel

Tallink Spa & Conference Hotel Tallinnas

Tallink Spa & Conference Hotel pakub oma külalistele lisaks mugavale majutusele mõnusat turgutust nii kehale kui ka vaimule.

Tallink Spa & Conference Hotel on üks unikaalseima sisekujundusega hotelle Tallinna kesklinnas.

2007. a märtsis avatud neljatärni Tallink Spa & Conference Hotel Tallinna kesklinnas sobib suurepäraselt äri ja puhkuse ühendamiseks. Hotellis on kaasaegne konverentsikeskus, luksuslik veekeskus Aqua Spa, laia teenuse- ja tootevalikuga ilukeskus Hera Salongid, avamisest Eesti TOP 50-ne parima restorani sekka kuuluv a la carte restoran Nero ja omanäoline ning õdus sigaribaar Fidel ning moodne fuajeebaar.

Tallink Spa & Conference Hotel'is on 275 kaasaegset ja omanäolist numbrituba; sh 242 standardklassi tuba kahele inimesele ja 9 standardklassi tuba ühele inimesele, 20 Double de Luxe ja 4 sviiti. Kõik toad on sisustatud pidades silmas nii stiilsust, mugavust kui ka turvalisust. Kõik hotelli toad on mittesuitsetajatele.

Tallink Spa & Conference Hotel'is leiab mitmeid erilisi einestamise ning ajaveetmise võimalusi:
Avar, 186-kohaline, värvika ja justkui kosmosest pärit sisekujundusega restoran Nero on tõeliseks oaasiks toidunautlejaile. Menüü, mis on täis põnevaid maitseelamusi kogu maailmast, pakub enamat kui meeldejäävat kõhutäit.
Fuajeebaar kostitab külalisi külmade ja kuumade jookide, maitsvate võileibade ning suurepärase kohapeal valmistatud koogivalikuga.
Sigaribaar Fidel on 40-kohaline õdus linnavaatega baar hotelli 5. korrusel.

Hotelli 2. korrusel on kaasaegse varustusega konverentsikeskus, kus on 6 konverentsisaali. Konverentsikeskuse suurim saal mahutab teatristiilis kuni 263 külalist. Kõikides saalides on vajalik konverentsitehnika, kliimaseade ja tasuta WiFi. Konverentsikeskuses saab korraldada ka erinevaid vastuvõtte ja galaõhtusööke.

Suurepäraseid võimalusi lõõgastumiseks pakub üheks Tallinna parimaks spa´ks peetav Aqua Spa oma mitmete basseinide ja saunadega ning erinevaid heaoluteenuseid pakkuv ilukeksus Hera Salongid.

67 EUR

Majutus koos Aqua Spa sissepääsuga

Naudi mõnusat lühipuhkust Tallinna kesklinnas!

Hinnad on toodud 1 inimesele eeldusel, et ühes toas majutub 2 inimest.

Paketi hind sisaldab:
- 1 öö majutust ühele standardtoas, saabumisega pühapäev-neljapäev
- buffet-hommikusöök
- hommikumantlite kasutus
- Aqua Spa sissepääsu (kell 7:00-22:00)

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Hind antud 1 reisija kohta majutusega 2-sest toast. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tervise ja ohutusega seotud lisateave
Oleme teinud endast oleneva, et eelpool toodud viited oleks õiged, kuid me ei saa vastutada kui nende väliste saitide haldajad on aadresse muutnud ning muutused ei ole siin kajastatud; samuti ei vastuta me nendes saitides kuvatud teabe õigsuse eest.

Lisateave
Seotud riigid: Eesti
Seotud sihtkohad: Eesti, Tallinn
Tellimisvorm