Puhka Eestis - Spa-puhkus - Pärnu, Hedon Spa & Hotel

Hedon SPA & Hotel Pärnus 4*

Ühes Eestimaa armastatuimas naudingute linnas viib südatänava tuiksoon merekaldal kõrguva väärika arhitektuuriga templini.

Ajaloolise hoone merepoolses küljes, on uues kolmekordses hoones ootamas majutus Pärnu rannas, kus on avarad privaatsete rõdudega toad.
Hedon spaas on 72 hotellituba ja 6 sviiti. Kõikides tubades on valmis pandud hommikumantlid ja sussid, et külalistel oleks mugav spaa supelusala külastada. Tee-ja kohvi valmistamise võimalus hotellitoas ja privaatne rõdu selle nautimiseks, on ühe muretu puhkuse lahutamatuteks osadeks.

Restoran Raimond ootab hommikul värskete küpsetistega ja lõunal maitsvate roogadega. Õhtused naudingud restoranis loovad päevale täiusliku lõpu. Lihtne toit kohalikust toorainest, spetsiaalselt meie mereäärse restorani jaoks kasvatatud.
Rannaliivale avanev terrass on kui loodud suvisteks romantilisteks kohtumisteks. Hotelli fuajee baar ja merevaatega kaminaruum on sobivaks paigaks kiiremaks kohtumiseks.

Rannaluidete varjus ajaloolises säravas majas on ootel kaasaegne butiikspaa. Siin algab teekond, tulvil heaolu ja suurepärast enesetunnet.Vee rahustav toime, kohisevad rannamännid ja aeglased spaanaudingud aitavad mõtteid korrastada ja leida teed iseendasse.

Hedon spaa esimesel korrusel asub kaks seminariruumi, mis sobivad nõupidamiste või seminaride korraldamiseks.

55 EUR

Muretu puhkus Pärnu rannas asuvas Hedon SPAs.

Majutu suvepealinnas Pärnu rannas ja naudi privaatsetelt rõdudelt avanevat kaunist vaadet merele ja rannapromenaadile.

Majutuse hind alates:
1 täiskasvanu, kaheses standardtoas55 EUR
Alla 6 aastased lapsed majutuvad vanematega ühes toas ja ilma lisavoodita TASUTA.

Hotellitubade hinnas sisaldub:
- hommikusöök,
- piiramatu veekeskuse, jõusaali ja saunade kasutamine lahtiolekuaegadel,
- parkimine vabade kohtade olemasolul.

NB! Majutuse hind sõltub hooajast ja nädalapäevast:

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tervise ja ohutusega seotud lisateave
Oleme teinud endast oleneva, et eelpool toodud viited oleks õiged, kuid me ei saa vastutada kui nende väliste saitide haldajad on aadresse muutnud ning muutused ei ole siin kajastatud; samuti ei vastuta me nendes saitides kuvatud teabe õigsuse eest.

Lisateave
Seotud riigid: Eesti
Seotud sihtkohad: Eesti, Pärnu
Tellimisvorm