Puhka Eestis - Spa-puhkus - Narva-Jõesuu, Meresuu Spa

Meresuu Spa & Hotel Narva-Jõesuus

Meresuu SPA hotell asub ajaloohõngulises kuurortlinnas Narva-Jõesuus, Eestimaa pikima liivaranna vahetus läheduses kauni männimetsa all, 2,5 tunnise autosõidu kaugusel Tallinnast.

Meresuu Spa & Hotel's on 109 pisidetailideni läbimõeldud keskkonnasäästlikku tuba. Restoran Meloodia pakub maitsvat ning vaheldusrikast söögielamust ning hubane Ilu- ja tervisemaailm pakub hoolitsusi ja rituaale ka kõige nõudlikumale külalisele.

Meresuu SPA saunakeskuses saab naudingunupu põhja keerata. Lisaks aroomi-, auru-, soola- ja leilisaunale, saad siin nautida kadakasauna ja puuküttega välisaunade mõnusid. Meresuu saunameistrid hoolitsevad meeldiva atmosfääri eest saunarituaalide ajal, muutes saunaskäigu eksklusiivseks ja meeldejäävaks kogemuseks. Saunaskäimise vahel saad end jahutada mõnusates spaa-basseinides ja mullivannides ning nautida värskendavaid kokteile spaa baarist. Väikestele külastajatele on keskuses erinevate atraktsioonidega suplusbassein ning eraldi bassein beebide ujutamiseks. Suurematele külastajatele on terrassil karastamiseks jahedaveeline välibassein ja mullivann.

Külastaja kasutuses on spordiklubi koos jõusaali ja rühmatreeningute saaliga, väikelaste mängutuba ning hotelli 0-korrusel asuv baar, mis pakub elamusi ka hilistel õhtutundidel.

Narva-Jõesuu ainulaadne valge liivaga supelrand ja kaunis loodus pakuvad aastaringselt suurepäraseid ajaveetmise võimalusi. Akna taga vaikselt loksuvad merelained kannavad eemale argimuredest ja annavad unistustele linnutiivad. Meresuu SPA hotell soovib pakkuda oma spaa- ja hotellikülalistele maksimaalset lõõgastust ning alati sõbralikku teenindust.

57 EUR

Naudi puhkust Eesti ühes vanimas kuurortlinnas Narva-Jõesuus.

Kõigi vajadustega arvestav soe, kuid samas põhjamaiselt rahulik keskkond aitab lõõgastuda ning end oma nahas mugavalt tunda. Akna taga vaikselt loksuvad merelained kannavad eemale argimuredest ja annavad unistustele linnutiivad.

Kahene Standard tuba laia voodiga57 EUR
Kahe eraldi voodiga Standard tuba 57 EUR
Standard ühene tuba114 EUR
Sviit97 EUR
Sviit saunaga117 EUR
Hind on toodud 1 inimesele eeldusel, et ühes toas majutub 2 inimest.

Hind sisaldab:
- Majutus 1 öö hubases toas koos hommikusöögiga
- Vee- ja saunakeskuse piiramatu külastus 8:00-21:00
- Jõusaali piiramatu külastus 8:00-21:00
- Hommikumantli kasutus
- Parkimiskoht hotelli parklas
- Internet


Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Hind antud 1 reisija kohta majutusega 2-sest toast. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tervise ja ohutusega seotud lisateave
Oleme teinud endast oleneva, et eelpool toodud viited oleks õiged, kuid me ei saa vastutada kui nende väliste saitide haldajad on aadresse muutnud ning muutused ei ole siin kajastatud; samuti ei vastuta me nendes saitides kuvatud teabe õigsuse eest.

Lisateave
Seotud riigid: Eesti
Seotud sihtkohad: Eesti, Narva
Tellimisvorm