Puhka Eestis - Spa-puhkus - Tallinn, Viimsi Spa Hotell

Tallinn Viimsi SPA hotell

Loodame, et külaskäik Tallinn Viimsi SPA- s aitaks Teil säilitada positiivset meelt ja reibast tegutsemislusti nii kodus kui tööl.

Kõigest 10 km kaugusel Tallinna südalinnast, looduskaunil Viimsi poolsaarel asuv Tallinn Viimsi SPA on armastatud spaa- ja hotellikompleks.

Viimsi Spa hotellis on 112 numbrituba, muljetavaldava teenustevalikuga ilu- ja tervisekeskus, lastekeskus, spaa- ja saunakeskus peredele, eksklusiivne SPA18+ ainult täiskasvanutele, Viimsi SPA Spordiklubi, Viimsi Kino ja Eesti suurim veekeskus Atlantis H2O Aquapark.

Igas tõelises spaas on suur valik erinevaid saunasid. Viimsi Spa hotelli külastajate käsutuses on saunakeskus 7 erineva sauna (auru-, soolakivi-, puukütte- ja kadakasaun ning 3 leilisauna), basseinide ja saunabaariga. Regulaarsed saunaseansid koos saunameistriga kujutavad endast tõelist maiuspala nii kehale kui meelele.

Ainult täiskasvanutele mõeldud SPA18+ saunakeskus 6 eksklusiivse sauna, veebaari ja privaatsete puhkealadega pakub luksuslikku lõõgastust nõudlikuma maitsega klientidele.

Peredega puhkajatele pakuvad rõõmu hotelliga ühendatud Atlantis H2O Aquapark, 8 erineva liutoru, ringvooluga basseini ja lainebasseiniga. Veepargis on eraldi väikelaste mänguala, kehakinnitust pakub kohvik Nom Nom. Hotellis on ka 1000m2 lastekeskus Rõõmupisik, mis on väikese hotellikülastaja käsutuses tasuta.

Inglise stiilis Black Rose pubis kohtuvad hea seltskond, meeldiv teenindus, maitsvad toidud-joogid ning meelelahutus. Igal reedel ja laupäeval on meelelahutusprogramm elava muusika või videodiskoga suurel ekraanil.

49.9 EUR

Majutuspaketid Viimsi Spaas

Kui soovid lihtsalt aega maha võtta ja ööbida Tallinna külje all.

Majutuse hinnas sisaldub:
- 1 öö kaheses toas ühele inimesele
- hommikusöök hotellis
- hommikumantli kasutamine
- ujula ja jõusaali kasutamine
- Spaa- ja saunakeskuse piiramatu külastus
- Parkimine hotelli parklas

Lisatasu eest:
- veekeskus Atlantis H2O Aquapark
- SPA18+ külastus
- Viimsi Kino
- Ilukeskuse teenused
- Spaa hoolitsused, massaažid
- Viimsi SPA buffet-restorani toitlustus
- Black Rose pubi


Alla 6-aastased lapsed majutuvad lisavoodita TASUTA
Kuni 2-aastased lapsed majutuvad beebivoodiga TASUTA
3-15 aastased lapsed koos kahe vanemaga ühes toas ja lisavoodil al 20 € /ööpäev
15+ aastased lapsed ja täiskasvanud majutuvad kahe täiskasvanuga ühes toas ja lisavoodil al 30 €/ööpäev.

Hind sõltub majutuse perioodist ja nädalapäevast.

Küsi pakkumisi info@reisiekspert.ee

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Hind antud 1 reisija kohta majutusega 2-sest toast. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tervise ja ohutusega seotud lisateave
Oleme teinud endast oleneva, et eelpool toodud viited oleks õiged, kuid me ei saa vastutada kui nende väliste saitide haldajad on aadresse muutnud ning muutused ei ole siin kajastatud; samuti ei vastuta me nendes saitides kuvatud teabe õigsuse eest.

Lisateave
Seotud riigid: Eesti
Seotud sihtkohad: Eesti, Tallinn
Tellimisvorm