Puhka Eestis - Spa-puhkus - Laulasmaa Spa majutus ja paketid

Laulasmaa spaa- ja konverentsihotell

Kui soovid puhata linnamürast eemal, siis Laulasmaa SPA on just parajal kaugusel pealinnast.


Teie jaoks on kõrvale pandud pisut puhkust, mugav olme, parasjagu lusti, mõnusaid maitseid, merest võetud tervist, loominguliselt töist aurat ning imeilus liivarad koos rannaroosidega.
Kaunis loodus, rohkete võimalustega spa hotell, vee- ja saunakeskus, ilu- ja spaakeskus, restoran Wicca ja kohvik Kohwicca ning konverentsikeskus pakuvad parimaid lahendusi puhkuseks, romantikaks, perega koosolemiseks ja erinevate ürituste korraldamiseks. Laulasmaa on populaarne ujumise– ja päevitamisekoht suvel. Kaunis maastik, iidne männimets ja mererannik pakuvad võimalusi jooksmiseks, jalgrattasõiduks, kepikõnniks ja paljudeks muudeks sporditegevusteks.

56 EUR

Lõõgastu looduskaunis Laulasmaal!

Laulasmaa Spa hotell on ennast peitnud rahu sisse – sinna, kus elu iseenesest leiab enda jaoks üles teistmoodi ja hoopis aeglasema käigu.

Majutuse hind sõltub perioodist:
1 koht kaheses standardtoas (majutus P-N)56 EUR
1 koht kaheses standardtoas (majutus R-L)84 EUR
Majutuse hind sõltub hooajast ja nädalapäevast.

Paketi hind sisaldab 1 inimesele:
- majutus kaheses standardtoas 1 öö
- hommikusöök
- sauna- ja veekeskuse kasutamine kl 09:00-22:00
- hommikumantel

Saadaval ka superior, deluxe, peretoad ning sviidid!

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Hind antud 1 reisija kohta majutusega 2-sest toast. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tervise ja ohutusega seotud lisateave
Oleme teinud endast oleneva, et eelpool toodud viited oleks õiged, kuid me ei saa vastutada kui nende väliste saitide haldajad on aadresse muutnud ning muutused ei ole siin kajastatud; samuti ei vastuta me nendes saitides kuvatud teabe õigsuse eest.

Lisateave
Seotud riigid: Eesti
Seotud sihtkohad: Eesti, Tallinn
Tellimisvorm