Puhka Eestis - Spa-puhkus - Otepää, Pühajärve Spa & Puhkekeskus

Pühajärve Spa & Puhkekeskus Otepääl

Otepää on parim koht puhkuseks - imeilus ümbrus ja suurepäraseid spordi harrastamise võimalused pakuvad meeldivat vaheldust kõigile, kes linnasaginast väsinud.

Hotellis on kõigi mugavustega 82 standardtuba, 6 peretuba nii suurematele kui väiksematele peredele ning 11 sviiti. Viimastest seitse on sauna ning täissein-panoraamaknaga, kust avaneb unustamatu vaade Pühajärvele.

Spaakeskus koosneb kahest osast: endisest taastusravikeskusest on välja kasvanud kaasaegne ja hubane tervisespaa, kust saab abi valutavatele liigestele, leevendust mitmesugustele kroonilistele haigustele, pinges lihastele ning kuhjunud stressile. Kõiki protseduure teostavad oma ala professionaalid, sealhulgas eriväljaõppega reiki- ja idamaise massaaži spetsialistid ning füsioterapeudid.
Kehale ja hingele pakume rahu ja lõõgastust meie wellness-spaas. Hellita ennast luksuslike kehahooldustega, naudi privaatset hoolitsust.

110-kohalises restoranis pakume hotelli külalistele rikkalikku buffeehommikusööki ning paketi lõuna- ja õhtusööke. Eraldi sissekäiguga a la carte restorani maitsvad road, elegantselt kaetud lauad ja meeldiv teenindus garanteerivad Teile hea enesetunde. Suvekuudel on meie kokkade pakutavaid hõrgutisi võimalik nautida restorani terrassil, kust avaneb suurepärane vaade Pühajärvele.
Hotelli ajaloolise miljööga pubi mahutab kuni 100 külastajat. Elava kaminatule ja avatud grillköögiga hubases pubis on mõnus sõprade seltsis aega veeta, piljardit, noolemängu või airhokit mängida.
2006. aastal valmis mõisahoone vana puittorni asemele eksklusiivne klaasseintega torn, kus asuvast kohvikust avanev imeline vaade Pühajärvele ja Otepää looduspargile teeb igast kohvi või kokteili nautimisest omaette väikese elamuse. Kohviku kohal 25 meetri kõrgusel asub vaateplatvorm, võimalik on tasuta laenutada binoklit.

89 EUR

Kingi endale meeldiv puhkus Pühajärvel!

Pakume meeldivat olemist kauni pargiga hubases ja mõnusas Pühajärve Spa hotellis.

Majutuse hinnad
Kahene tuba 89 EUR / kahene tuba nädalavahetusel (R-L) 105 EUR 89 EUR
Hind sisaldub:
-majutus
- hommikumantlid toas
- hommikusöök buffet-lauas
- ujula, saunade kasutamine
- jõusaali kasutamine


Küsi pakkumist info@reisiekspert.ee

Märkused
Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Hind antud 1 reisija kohta majutusega 2-sest toast. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt.

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused
Tervise ja ohutusega seotud lisateave
Oleme teinud endast oleneva, et eelpool toodud viited oleks õiged, kuid me ei saa vastutada kui nende väliste saitide haldajad on aadresse muutnud ning muutused ei ole siin kajastatud; samuti ei vastuta me nendes saitides kuvatud teabe õigsuse eest.

Lisateave
Seotud riigid: Eesti
Tellimisvorm